Efesle Tuborg arasında ne fark var?

Efes ile tbubor arasındaki en büyük fark nedir merak ettim doğrusu

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yazacağım farklar buraya sığarmı bilemiyorum..Milliyetçisosyalist rumuzlu arkadaş biraz yaklaşmış şeker katkısı yorumuyla.Tabiki TUBORG (şu anda önümde duruyor).Bir kere %100 malt olması ki bu çok önemli.Efes, tuborgçulara şekerli komposto gibi gelir.Efes içilen gecenin sabahında; baş ağrısı ve halsizlikten, geçirilen gecenin keyfine offf be biz ne b..k yedik dedirtirken Tuborg içilen gecenin sabahında sadece afedersiniz gaz çıkararak başlarsınız.O kadar. Ne baş ağrısı ne bir halsizlik ve de ne bir ağız kokusu.Tecrübeyle sabit inanın.Birde kilo alımı ki Efes içenler içeriğindeki şeker katkısı dolayısıyla hem lilo alırlar hem de şişkinlik hissederler.Fakat Tuborg içenlerde bu türlü yan etkiler zinhar olmaz.Çünkü içeriğinde şeker olmadığı için vücüdun protokol ve hayati sıralamasında üçüncü sırada olan karaciğer (akciğerle eş tutulur) efes içilimindeki gibi aşırı şeker yüklemeden dolayı extradan insilün salgılamaz.Basitçe şöyle yazayım çok yerseniz mideniz ve karnınız (batın bölgei) ağrır.Beynin vücutsal yegane gıdasıda şekerdir o da efes katkıyla aşırı olur ise ortya baş ağrısı çııkar.İÇİLEN %100 TUBORG MALT BİRA SABAHI ya da SONRASI YAŞANAN GAZ ÇIKARMA HARİCİ VÜCUDUNUZDA HİÇ AMA HİÇ BİR ANORMALLİK YARATMAZ.%100 MALT TUBORG.Yılların tecrübesi...

0|0
    0|0
    • Yıllar yılı efes içtim anladımki birayı yanlış kapağın altında aramışım ; )

Kızlar Ne Diyor 7

• Marka farkı.

0|0
    0|0
  • Hiç birini kullanmadım ama Tuborg düşünüyorum denemek için TUBORG mu EFES mi bilemedim.

0|0
    0|0
  • alkol oranları aynı aslında. ben eskiden efes içerdim ama tadı eskisi gibi değil ne yazık ki içerken o zevki vermiyor bana. tuborg daha etkili ve daha güzel tat olarak

0|0
    0|0
    • Yılların efescisiyim ama efes hakikaten bozdu o tombul şişeler rezalet olmuş tuborg döncem artık

• Efes şeker katar, Tuborg şeker katmaz.

Daha bir sürü örnek varda, yazasım yok.

0|0
    0|0
  • tuborg kalp ben

<3

0|0
    0|0
  • hepsinin sonu wc

0|0
    0|0
  • her şeyi farklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İkisi de bira işte... Sadece markalar farklı.

0|0
    0|1
  • Tuborg içimi daha keyifli, baş ağrısı veya şişkinlik yapmıyor

0|0
    0|0
  • efes biraz daha sert tuborga göre .tuborgun içimi daha güzel .tuborg fıçı daha iyi .

0|0
    0|0
  • efes, baskette tuborga gore daha iyi

0|0
    0|0
  • efes tam bir baş ağrısı

0|0
    0|0
  • tuborg daha hafif

0|0
    0|0
Yükleniyor...