Ne bu çocuklardaki pepee sevgisi?

Yeğenime internetten pepeeyi açıyorum saatlerce hiç bıkmadan izliyor. İşin garibi pepee izlerken dünyadan kopuyor anne anne diye annesini bırakmayan çocuk onu izlerken annesini gözü görmüyor.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• 1|0
    0|0
  • iyidir ya pepe:P

1|1
    0|0
  • allahım allahım kardeşlerimde şu an tv başında-.- onların sayesinde bende izliyorum iğrenç ya intihar sebebi hayattan soğutuyo hele pepee nin o sipastik özürlü hareketleri bi zıplasa çekirgeyi geçiyo:D hele bebe nedir ya:D ne saçma isimler bunlar... bide nenesinin sesine ne olmuşsa ses tellerini mi kesmişler ne:D

0|0
    1|1
  • olsun anneler için iyi fırsat pepee izlerken yemek yiyor bu veletler

0|0
    0|0
  • pepe de güzel ama, haklı çocuklar

0|0
    0|0
  • Sadece cocuklarda degil, biz buyuklerdede var. :) Sahsen ben ufak erkek kardesimle izlerim :)))

1|0
    0|0
  • pepe deyil ama benim yegen caillou hastası:D

0|0
    1|0
  • Bizim okuldaki lise öğrencileri bile izliyor onu.

0|0
    0|0
  • Suan benimde arkamda pepe izleyen birisi var, bende anlamiyorum, hele dedesinin sesini hiç begenmiyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bizde ediyle büdüyü izlerken öyleydik olur öyle link

0|0
    0|0
  • pepe güzel ya ben beğeniyorum :D pepeenin mavileri çoğalıyor :D

0|1
    0|0
  • pepe 5 yıldır var yeni moda oldu nedendir bende anlamadım.. ama callou denen kel den daha faydalı bence... cünkü karakteri ve senaryoyu hazırlayan kadro uzman... callou izleyip de uysal olan cocuk görmedim dana nedense

0|0
    0|0
  • pepeyi bende çok seve ve izlerim messinin eline nasıl bastı ama :D:DD:

0|0
    0|0
  • oyalıyor işte ama biraz secici olmak lazım cocuklar sonra o karakterlere uyuyor o şekilde davranıyor

0|0
    0|0
  • Teyzemin üçüzleri de onu izliyor ben inadına kapatır akıllarını daha iyi şeylerle yıkayacağım bir film açarım.

0|0
    0|0
  • sadece cocuklar ızlemıo anladıgım kadaryla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...