Irkçıyım, ırkçı olmak suç mu?

Irkçıyım çünkü diğer milletten insanlar gerçekten kötü. bu bir suç mu ki insanlar beni yargılıyor?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Hangi milletten insanlar kötü? Yunanlılar mı kötü mesela? Ege'nin ötesine geçin bakalım, sizi nasıl karşılıyorlar görürsünüz. İnsan gibi muamele görürsünüz, Türkiye'de göremediğiniz kadar hem de

Siz kendi dünyanızda düşmanlıklar üretiyorsunuz

0|1
    1|0
  • yooo suç değil bende ırkçıyım ne var bunda :)

1|0
    0|0
  • İki-üç tane kendini bilmez ''ırkçısınız müslüman olamazsınız'' dedi aforoz olduk. Hala Türkçülere ırkçı diyen varsa IRKÇIYIZ EVET !!! ;)

1|0
    0|0
  • Milleti olmayana ırkçı derler biz sadece Türk'e düşman olanlara ırkçıyız ;)

0|0
    0|0
  • Siyonistler de senin gibi düşünüyor...

0|0
    0|0
  • Sen Türk müsün canım

0|0
    0|0
  • İlk ırkçı şeytandır. Kendisini, ateşten yaratıldığı için topraktan ayartılan Hz Ademden üstün görmüştür.

0|0
    0|0
    • Dünyaya gelirken hangi ülkede hangi millette hangi cinsiyette hangi ırkta olacağımızı kendimiz seçemiyoruz. Kendimizin seçemediği bir şeyde üstünlük - aşağılıklık iddasında bulunamayız.
      Irkçılık cinsiyetçilik dış görünüş vb konularda ayrımcılık yapmak hem hak dinlerde hem evrensel ilkelerde doğru değildir.

• Irkçılık suçtan öte, bir günahtır. Allahı yaratmak konusunda "kusurlu" bulmaktır. Ve ben türk değilim.

0|0
    0|0
  • Irkçılık suç değildir. Asla suçlu değilsiniz hanımefendi, böyle düşünmeyin lütfen...

Irkçılık hastalıktır, gerizekalılıktır, beynin fonksiyonunu yitirme halidir.

Tedavi görmelisin.

0|0
    1|1
  • Herşeye inan ama bağnaz olma.

0|0
    0|0
  • Racists

0|0
    0|0
  • Soru sorma, Hüseyin Nihal Atsız ı oku ve öğren.

0|0
    0|0
  • katilim katil olmak suç mu

0|0
    0|0
  • çünkü ırkçılık insanlara savaş ve ölümden başka bir şey getirmedide ondan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Irkçılık hukuki olarak bir suç aslında evet, ama diğer milletten insanların kötü olduğuna nasıl karar verdiğini merak ettim ben daha çok. İronik olmaya çalışmadan soruyorum, neye dayanıyorsun bunu söylerken?

0|0
    0|0
  • irkcilik dil din renk ayrimi degildir bana gore bende irkciyim ama kultur ayricaligindan yanayim.yabanci olan hicbirseyin tuketilmemesi.dillerinin konusulmamasi.ogrenim veren kurumlarda dahil sadece turk dili okutulmasi.tarihin yok olmamasi konusunda diretirim.irkciyim ben turkum ve turk birliginden yanayim.turk kulturu yasatilmali.

1|0
    0|0
  • Kapitalizm sistemde ırkçı olmak suçtur (: Şu an olduğu gibi

0|1
    0|0
    • ben türkçüyüm,türk milleti islamın bayrak taşıyıcısıdır..türk milleti çanakkalede siper ederek müslüman ülkelerin kaderini çizmiştir ne mutlu türküm diyene..arkasında islam olmayan türk milliyetçiliği ırkcılıktır

• ırkcılığı günah kavramından çıkarmak için tarif ettim..ben türkü bu yönden üstün görüyorum dedim..diğerlerini bilmyrm

• Hristiyanları da Tanrı'ya inanmıyor mu? Irkçılık sadece İslam'da mı günah sence?

link

• ırkçı olduğun için onları kötü görüyor olabilirsin ama bazıları cidden kötüler

0|0
    0|0
  • Suç. Sevmemek ayrı ama saygı göstermemek suç

0|0
    0|0
  • Saygisizliktir.

0|0
    0|0
  • Düsüncelerin suc degil, fakat ırkcı bir davranısta bulunman suc.

0|0
    0|0
  • Irçılık insanları bırbırine düşman eder bencillikdır bana göre.

0|0
    0|0
Yükleniyor...