Saldım, düşünmüyorum yaşıyorum. İyi mi bu ayar?

Eski sevgilime mesaj attım iki tiyatro bileti aldım biri senin biri benim diye aylar sonra direk böyle dedim. Unutamıyor değilim , baskasıyla olmaz kafasında onsuz olamam da demiyorum. Ama yasayamadıklarım ve merak ettıklerım var onda düşünmeden icimden geleni yapıyorum cok yapısmadan ama acık ve net olarak. Sız ne dusunurdunuz beyler?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir ara cola reklamı vardı sevgilisinin aramasını beklemeden onu arayan kızı alkışlıyoruz tarzı bişey diyordu aklıma geldi evet hatun alkışlıyorum seni çünkü bir birey gibi aklına geleni cesurca yaptın ezik bayan gibi değil birey olan kadın gibi kim ne derse desin bildiğini oku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlişki bitmiş bence artık sevgililik anlamında bir umut besleme ark kalnır mı bilinmez de o bilet yanar bence : (

0|0
    0|0
  • iyi ayar iyi bozma;)

0|0
    0|0
  • Tiyatro bileti öyle mi... Ben olsam sana "O perdeyi kapattım ben çoktan. Oyun bitti" derdim. Sen de hala kendinle oynuyorsun ama farkında değilsin... İn bence sahneden.

0|0
    0|0
  • tiyatro sevmem ama kabul etmezse ben sana eşlik ederim :)

0|0
    0|0
  • Sen mi ayrilmistin yoksa o mu ?

0|0
    0|0
  • en güzeli bence

0|0
    0|0
  • kesin samsunlusun

0|0
    0|0
  • Bana boyle bir SMS gelsi eski sevgilimden...

Nasıl ayrıldığımıza bağlı olarak gururum ağır basar. Muhtemelen cevap vermem. Bir diğer senaryo ise, "Oyun?" yazarım. "Hangi oyun?" demek istediğimi anlayıp oyunun adını yazarsa giderim. "Anlamadım, oyun oynuyorum mu sanıyorsun?" gibi saçma bir cevap yazarsa, cevap vermem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen mi ayrılmıştın?

0|0
    0|0
  • Ben aldığın cevabı merak ettim,yada cevap aldın mı ?

0|0
    0|0
  • keşke bende yapabilseydim

0|0
    0|0
Yükleniyor...