Çok gezen mi bilir? Çok okuyan mı bilir?

Evet bir münazara durumunda yapmak istedim. Aslında bu eğitim seviyelerinin her kademesinde bir şekilde tartışma konusu olmuştur. Sizce hangisi daha çok bilir?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de küçükken bunu bir kaç kere düşünmüştüm. Ancak sorunun cevabını biraz büyüyünce anlıyor insan. Çok gezen bilir.

0|0
    0|0
  • yorum yazacaktım gülüşüne iltifat edeni görünce hay anasını ne erkekler var dedim ne yazacağımı da unuttum.ben bilmem beyim bilir diyim bari :) kıskandım lan

0|0
    0|0
  • çok gezen tabiki..

0|0
    0|0
  • Gezdiği yerlere bağlı şimdi.

Facebook, twitter gibi mecralara bakarsak bütün genç kızlarımız sürekli geziyor @şurada @burada fakat pek bir kültür göremiyorum.

Çok okuyan da biliyorum elinden sadece spor gazetesi düşmeyen erkekler.

Yerinde gezen, Yerinde okuyan çok bilir bence.

0|0
    0|0
    • Yani ok güzel açıklamışsınızda spor gazetesi okuyan erkekler konuyla pek alakalı olmamış :)

• baştaki cümleni söylemen için yapılan "ironik bir mizah" sadece takılma bu kadar.

• Gezerken okumayı denemelisin bence. Zira İlim ve bilim tecrübe ile müsbet bir satha nüfaz eder.

0|0
    0|0
  • İkisinide yarıyarıya yapan bilir bence. Tarihi bir yeri okuyarak bilgi edinirsin fakat oraya giderek orayı görerek okuduğun bilgiler pekişir. Yani deneysiz bir kimya düşünülemez :)

0|0
    0|0
  • ikiside bilmez... cok oynayan bilir

0|0
    0|0
  • çok internete takılan bilir

0|0
    0|0
  • Eskiden, "Cok okuyan bilir. Cok gezenin, gezdigi yerler sinirlidir" derdim ama insan okudugu her seyi ogrenmedigi icin bu fikrim degisti. Okudugumu degil ama gezdigim yerleri adim adim hatirliyorum.

O yerleri bi' hatiraya bagliyorsun, ordan da bi' kokuya. Maalesef ki unutmuyorsun.

0|0
    0|0
    • :))) çünkü gezdiğimizde yaşadığımız herşey kafamıza kazınıyor adeta :)

Yükleniyor...