Kapat

Çok gezen mi bilir? Çok okuyan mı bilir?

Evet bir münazara durumunda yapmak istedim. Aslında bu eğitim seviyelerinin her kademesinde bir şekilde tartışma konusu olmuştur. Sizce hangisi daha çok bilir?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de küçükken bunu bir kaç kere düşünmüştüm. Ancak sorunun cevabını biraz büyüyünce anlıyor insan. Çok gezen bilir.

0|0
    0|0
  • yorum yazacaktım gülüşüne iltifat edeni görünce hay anasını ne erkekler var dedim ne yazacağımı da unuttum.ben bilmem beyim bilir diyim bari :) kıskandım lan

0|0
    0|0
  • çok gezen tabiki..

0|0
    0|0
  • Gezdiği yerlere bağlı şimdi.

Facebook, twitter gibi mecralara bakarsak bütün genç kızlarımız sürekli geziyor @şurada @burada fakat pek bir kültür göremiyorum.

Çok okuyan da biliyorum elinden sadece spor gazetesi düşmeyen erkekler.

Yerinde gezen, Yerinde okuyan çok bilir bence.

0|0
    0|0
    • Yani ok güzel açıklamışsınızda spor gazetesi okuyan erkekler konuyla pek alakalı olmamış :)

• baştaki cümleni söylemen için yapılan "ironik bir mizah" sadece takılma bu kadar.

• Gezerken okumayı denemelisin bence. Zira İlim ve bilim tecrübe ile müsbet bir satha nüfaz eder.

0|0
    0|0
  • İkisinide yarıyarıya yapan bilir bence. Tarihi bir yeri okuyarak bilgi edinirsin fakat oraya giderek orayı görerek okuduğun bilgiler pekişir. Yani deneysiz bir kimya düşünülemez :)

0|0
    0|0
  • ikiside bilmez... cok oynayan bilir

0|0
    0|0
  • çok internete takılan bilir

0|0
    0|0
  • Eskiden, "Cok okuyan bilir. Cok gezenin, gezdigi yerler sinirlidir" derdim ama insan okudugu her seyi ogrenmedigi icin bu fikrim degisti. Okudugumu degil ama gezdigim yerleri adim adim hatirliyorum.

O yerleri bi' hatiraya bagliyorsun, ordan da bi' kokuya. Maalesef ki unutmuyorsun.

0|0
    0|0
    • :))) çünkü gezdiğimizde yaşadığımız herşey kafamıza kazınıyor adeta :)

Yükleniyor...