Enstrüman çalan var mı?

müzik kültür filan derler. peki enstrüman çalanınız var mı varsa ne çalıyorsunuz veya ne çalmak istiyorsunuz.ben saz ve gitar çalıyorum yan flüt ve bateri de çalmak istiyorum mesela

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bağlamaya saz demezsen sevinirim. tam olarak çaldığım bir tek klasik ve akustik gitar var. bölük pörçük olarak bağlama, klarnet, darbuka gibi enstrümanlar var fakat hepsini toplasan bir şey etmez. darbuka biraz iyidir diğerlerine göre o kadar. blok flütte de çok iyiyim fakat onu enstrümandan sayar mısın bilmem :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben kafkas kökenlı oldugumdam mecburen kafadan akordıon var zaten .org ve pıyanoda var ıdare edıyoruz ıste artık :=)

0|0
    0|0
  • binlerce dansöz var.

0|0
    0|0
  • Ney çalıyoruz iki senedir. Daha öncesinde de kendi çabalarımızla udu öğrenmiştik. O kadar :)

0|0
    0|0
  • Klasik gitar akustik gitar elektro gitar bass gitar çalıyorum. Bide ek olarak piyano bateri falan bilsem fena olmaz.

0|0
    0|0
  • Piyano,gitar,saz çalıyorum...

0|0
    0|0
  • Elektro gitarım var.

0|0
    0|0
  • gitar çalmak istiyorum =(( sevgilim e şarkı soylemek hoş olurdu =P

0|0
    0|0
  • bas gitar çalardım ama sonradan zevksiz geldi...bateri güzeldir eğlenceli kaptırınca baya hoş birşey bence bateri öğren...

0|0
    0|0
  • en son ilkokul 3.sınıfta flut tcalmıstım o gunden bugune muzık karıyerıme ara verdım

0|0
    0|0
  • gitar çalmayı hep istemişimdir ama nasip olmadı bir türlü

0|0
    0|0
  • Birisi çalarsa ben söylüyorum sesim güzeldir :)

0|0
    0|0
  • gitar çalıyorum ama glass harmonika çalmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Keman ve piyano.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• keman çalıyorum

0|0
    0|0
  • Ney çalmayı çok isterdim. Ve ardından piyano.

0|0
    0|0
  • Electro guitar,biraz piano.Violin de denedi ama cok olmadi

0|0
    0|0
  • Yan flüt ve gitar

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum .

0|0
    0|0
  • bas-davul