İlişkide Müzik Zevkleri

Soru şu;

Pop dinleyen ile Metal dinleyen

Caz dinleyen ile Türkü dinleyen

RnB dinleyen ile Klasik müzik dinleyen

vs. vs.

ilişiki yaşarsa nasıl olur?

Herkese teşekkürler :)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• heavy metalci bir arkadaşım ve ilahiden başka birşey dinlemeyen bir sevgilisi var. gerisini sen düşün artıkın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya eğer ortak ortam da tanışmışlarsa sorun olmaz hatta herturlu orun olmaz aşık olduysan sorun yok ama zoraki bir ilişkiyse asla yürümez.

0|0
    0|0
    • Zoraki değil iki taraf da istiyor. Örneğin birlikte konsere gidemezler yanlış mıyım?

• öyle ama sorun olmaz yan sinema var piknik var paintbal var var yani yapıcak başka şeyler en kötü lunapark var :D

• Ben kız arkadaşımla müzik dinlemeyi çok seviyorum. Bu zevkten mahrum kalmaktan korkuyorum açıkcası.

• yine herkez istediğini dinlemeye devam eder ilişkide müzik zevklerine gelene kadar takılması gereken başka sorunlar var

0|0
    0|0
  • Rock ve metal dinleyen biriyle pop gibi iyice kalitesizleşen önüne gelenin şarkıcı diye ortaya çıkıp söylediği bir müzik türünü dinleyen birini düşünemiyorum.

0|0
    0|0
    • Neden?

• Haklısın. Teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• türküyle caz, düşünemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İki kişinin anlaşması ve uyumu için ilk kriter karakter özellikleridir. Farklı tarzlarda müzik dinlemek sorun olmamalı bence.

0|0
    0|0
    • Ortak zevkler olmazsa zor olmaz mı? Biri Metallica konserine gitmek ister diğeri Serdar Ortaç örneğin.

• Ortak zevkler tabiki olmalı, ayrıca karşılıklı anlayış ve saygıyla iki konsere de gidilebilir. Belkide o kişide daha önemli ve güzel bir ortak nokta yakalıcaksın, dinlediğimiz müzik tarzı farklı diye belkide çok değerli bir insanı kaybetmek daha mantıklımı sence ?

• İleride sorun yaşamaktan korkuyorum. Hoşlandığım kızın telefonunda sevmediğim müzikler gördüm. Örneğin Iron Maiden konserine gittim oraya o kızı götüremem gelmez.

• Bir ilişki sadece müzik zevklerine göre yönlendirilmemeli. Bence sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Düet olmayacaksa gayet iyi bir ilişki olur...

0|0
    0|0
    • Birlikte müzik dinlemek önemli olmaz mı?

• Müzik ruha hitap eder.Ve ruh uyumunun olmadığı bir ilişki düşünemiyorum.

0|0
    0|0
    • Pekala biri metal biri rock dinliyor. İkisi aynı şeyler mi dinlemeli?

• Rock ve metal bir çok ortak özelliği olan müzik türleri yani biri rock diğeri metal dinliyorsa beraber müzik bile dinleyebilirler mesela ben hem rock hemde metal dinliyorum.

• Yani uzak olmasın yakın olabilir. Teşekkür ederim :)

Yükleniyor...