2000lerde çocuk olanlar nelere hey gidi diyecek?

80lerde çocuk, 90larda ergen olan ben ve akranlarim hey gidi sokak oyunları, cizgi filmler,90lar pop diye iç geciriyoruz ya hani 2000lerde çocuk olanlar nasıl nostalji yapacak?hey gidi gta,ben10...Müzik bile bulamadim bak.sizce neler olabilir?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 20 sene sonra tekrar görüşelim bakalım oluyomuo olmuyomu daha neler görücez :D

0|0
    0|0
    • Olur belki.bilmiom ki soruom:)

• 20 sene önce tüplü televizyonların her evde olmadıgını telefon ihtiyacını bakkalardan karşılandığını düşünürsek bekleyin cooming soon :D

Erkekler Ne Diyor 8

• 2000'nin başları iyidi herşey bence 2003 yılından sonra başladı :D bilgisayarlar popülerleşti.. valla ne gzel akşama kadar sokakta oynardık geç geldiğimiz zaman annemizde dayak yerdik :D HEY GİDİ GÜNLER HEYY :D

0|0
    0|0
  • oğlum nası oynuyosun şu pes 40ı bizim zamanımızda pes 13 vardı bir koyuyodn topa üfffff ah ah ozaman lar tabi grafikler iyi degildi burda maşallah adamı içeri sokmuslar çk şnslsnz çk :(

0|0
    0|0
  • 2000 lerde çocuk olanların hey gidi diyecekleri bir şeyler olduğunu snamuyorum açıksaçı :(

0|0
    0|0
  • haklısın tertip onların işi zor onlardan sonrakilerin daha zor

0|0
    0|0
  • nerdesin=(((

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevapları çoçuklarda yatıyor sımdılık..fıkır bıle yurutemedım valla..:((

0|0
    0|0
  • onu bilmem de ben tuttufritti yi çok özlüyorum

0|0
    0|0
  • Hey gidi şu kız benim önümü kesmişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...