Osmanlıca'yı en kolay şekilde nasıl öğrenirim?

unı.oğrencisiyım . sanat tarıhı okuyorum. ve 1 hafta sonra vızeler baslıyor . osmanlıca öğrenmem kavramam gerekıyor . bılen varsa en kolay nasıl oğrenebılırım?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok Geç kalmışsın. Belediyelerde ücretsiz kurslar var onlara katıl artık önündeki bütlere bakacaksın.

Ama bölümün çok keyifli. Hangi puan türüyle giriliyor ve hangi üniversitelerde var bu bölüm?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahh ah.

Sanat tarihinde osmanlı gibi devşirme sanatlardan başka şeylere sahip olmayan bir devleti bu kadar çok dayatmak, yazık gerçekten.

Dünya sanat tarihinin binde biri olmasa da akademik eğitimde sanki değeri varmış gibi dayatılıyor.

0|0
    2|0
  • Nereden esti birden.

0|0
    0|0
  • osmanlıca bulmaca gibidir önce harfler sonra kökler üzerinden gidilir ama öğrenmesi biraz zaman alabilir. kalıplar ve kurallar önemli onlara hakim olmalısın

0|0
    0|0
  • bende osmanlıca programı var istersen gönderebilirim

0|0
    0|0
  • bir hafta sonra vizeler mi basliyor.

0|0
    0|0
  • halk eğitimin ücretsiz kurslarından yararlanabilirsin.

0|0
    0|0
  • 3-5 birşey öğretebilirim temel olması açısından.

0|0
    0|0
  • geç kalmışsın sen ya, yine de karabaş tecvidi osmanlıca baskısını al en azından göz aşinalığın artar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 hafta kalana kadar hiç mi çalışmadın? Yoksa çalıştın da olmadı mı ? Osmanlıca ilk başlarda zordur ama öğrenince kolaylaşır. Sınıftaki arkadaşlarınla okuma egzersizleri yapabilirsin. Osmanlıca biliyorum ama uzaktan nasıl faydalı olabilirim fikrim yok

0|0
    0|0
  • Türk dili ve edebiyatı okuyorum. Ve osmanlıca okumayı kısa sürede öğrenmeliyim. Harfleri biliyorum ama türkçede nasıl karşılığı var bilmiyorum. Napabilirim yardım edin? :(

0|0
    0|0
  • ezberle bence.Kendine göre adlandr

0|0
    0|0
Yükleniyor...