Fetih 1453 yerine Ulubatlı Hasan deselermiş daha yerinde olurmuş diyenler kimler?

Fetih yerine Ulubatlı Hasan deselermiş daha yerinde olurmuş diyenler kimler? Filmin yarısı Ulubatlı Hasan, %30u savaş sahnesi, %20si Fatih Sultan Mehmet olmuş. Bu ne yaman çelişki dedim hani.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ulubatlı Hasan diyince aklıma ulubatlı Souness geldi. Takım tutman, futbolla zaten işim olmaz. Ama adamın hareket ne kapak olmuştu be zamanında. Fener şampiyonlar ligi şampiyonu olsa içinden çıkmaz :)

Ayrıca film internete düşsün izleyip cevap vericem söz.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• yüzüklerin efendisi miğferdibi muhaberesinden (ç)alıntı sahneler... türkleri resmen org lar gibi göstermisler... bazı kahramanların kılıcla savasma teknigi de resmen hollywood kokuyor... beklediğim gibi cıkmadı

0|0
    0|0
  • o değilde niye gizlendin?

0|0
    0|0
  • Ben daima bu adamların yaptığı filmlerden şüphelendim. Mesela Muhteşem Yüzyıl filminde cinsellik ön planda. Onun için ben bu adamların yaptığı filmlere zerre kadar güvenmem.

0|0
    0|0
  • Hele bir de Ulubatlı Hasan diye biri olmadığını biliyorsanız daha da komik oluyor.

0|0
    0|0
  • daha izleyemedim ki filmde ağırlık onun üzerinemi_?

1|0
    0|0
  • ben derim

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Olsun en azından bir başlangıç oldu devamı gelsin.Tarihimizde daha film yapılacak çok şeyler var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklısın ama yine de güzel yapım.

0|0
    0|0
  • hımm merak ettim şimdi

0|0
    0|0
  • Bence de. Adam 150 ok yedi banamısın demedi :((((((((((((8

0|0
    0|0