Neden yazmak isteriz ?

Yazı yazmaktan, birşeyler karalamaktan hoşlananlar var mı ?

Ne tür şeyler yazarsınız ?

Ve en önemlisi neden yazma ihtiyacı duyarsınız ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• genelde şiir vs tarzı şeyler yazarım. severim rahatlatır beni.

0|0
    0|0
    • Nasıl şiirler ? Kimin şiirlerine yakındır mesela ?

• Paylaştığınız için ben teşekkür ederim. Arada sırada sayfanızdan okuyacağım şiirlerinizi.

• teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 7

• ben hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Severim sinir atıyorum sanki öyle .

0|0
    0|0
  • Resim çizmekten ve maket yapmaktan çok hoşlanırm

0|0
    0|0
    • Şu hazır maketlerden mi yoksa kendiniz mi tasarlarsınız ?

• Diğer işlerinizden arta kalan zamanınız olursa denersin :)

• Tamam denediğimde sana buradan yazacağım. Sende ilk rölyef çalışmanı haber ver.

Herşey dilediğince olsun çocukların kurtarıcısı ödevlerin ablası :))

• ben günlük yazıyorum çünkü insan en yakın arkadaş bile olsa içini tamamen dökemiyor. günlüğüm benim tek sırdaşım

0|0
    0|0
    • Günlükler de çok güvenli sırdaşlar değildir. Hatta hiç ummadığınız ve istemediğiniz kişilerin eline geçebilir.

Eğer günlük tutmayı seviyorsanız o yazma isteği içinizde bir yerde güçlü olarak vardır.

• Belki ileriki yıllarda bir romanın temelleri oluverir ? :)

• inşallah çok isterim :)

• Ben roman yazmak veya cizgi roman yapmak istiyorum bunun icin aklima bir seyler geldikce not aliyorum. Düş dünyamda cok mutlu oluyorum cunku

0|0
    0|0
    • Çizgi roman ? Çizimi de sizin mi olacak ? Peki bir karakter yarattınız mı ? Ya da karakterler ?

• Eğer İstanbuldaysanız Kadıköyde sahaflarda eski çizgi romanlardan bulabilirsiniz, ilginç şeyler var aralarında.

güzel bir hobi vazgeçmeyin.

Herşey gönlünüzce olsun

• Biliyorum kadikoyde yasiyorum zaten. Tesekkurler (:

• Hiç yazmadım öyle bır yeteneğimde yok malesefki :))

0|0
    0|0
    • Peki ama buralarda laf yarıştırırken yazıyorsunuz ?

• Orhan Veli'yi seveceğinize eminim tam sizin tarzınız. Ya da Can Yücel.

Aklınızda olsun ilk tatilinizde deniz kenarında okumak üzere ya bu ikisinden birinin şiir kitabını alın yanınıza.

• Can yücel severım evet, tamam teşekkürler ;)

• ben okumayıda yazmayıda çok severim özellikle bilim kurgu fantastik alanında kısa hikayelerim vardır.

0|0
    0|0
    • Bilim kurgu derken nasıl ? Uzaylılar mı, canavarlar mı ruhlar dünyası mı yoksa hayal alemi mi ?

• zaman zaman inandığım oluyor yalan söylemiyim biraz değişik biriyim

• Ben inanmam o tür şeylere. Ama hep ilginç gelmiştir bu tür fantastik bilimkurgu şeyleri üretenlerin çoğunun kendi ürettikleri türden şeylere inanması.

Hayal dünyasının içinde yaşamakdan hoşlandıkları için sanırım.

Erkekler Ne Diyor 3

• ben hayallerim için yazıyorum. çocukluk hayalim senarist olmaktı. şu an bir senaryo üzerinde çalışıyorum. yaklaşık 150 sayfa yazdım.

0|0
    0|0
    • Bir film mi yoksa tiyatro oyunu mu ? Fantastik, duygusal, polisiye ?

• dizi film. 4 ayrı hikayeden oluşuyor. bir gencin lise, üniveriste, evlilik ve siyaset hayatını anlatıyor. ayrıca türkiyede kadına karşı şiddet ve savaş-aksiyon tazrında iki çalışmam daha var. toplamda 300 sayfayı geçti.

• yazi yazmayi degilde karalamayi cok severim anlamsiz sekiller taramalar vs can s1k1ntisina bire bir :P

0|0
    0|0
  • bana özellikle şu konuda yaz deseler hiç bir şey yazamam ama kendi kendime bişeyler yazarsam sayfalarca yazabilirim

0|0
    0|0
    • Evet bazılarında öyledir. Gerçi bu ilham meselesi sipariş konu şıp diye oturursa döktürüverirsiniz onun için de. Peki yaşadıklarınız ve düşünceleriniz üzerine mi yazarsınız kurgu şeyler mi ?

• Tüh, düşüncelerini kağıda dökmeyi sevenlerin matematiği de sevdikleri gibi bir teoremim vardı ama siz darbelediniz. :)))

• bende duydum öyle bişey ben anormalmiyim acaba :)

Yükleniyor...