En son okuduğunuz kitap ve en çok sevdiğiniz yazar? Okunmasını önerdiğiniz kitaplar ve yazarlar?

En son okuduğunuz kitap nedir ve en çok hangi yazarı okumayı seviyorsunuz?

Okunmasını önerdiğiniz kitaplar ne ve yazarlar kim?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• çok kitap okuyan biri değilim ama amakı hayal ve puslu kıtalar atlası önemli bir yere sahiptir bende.

en son şöleni okudum.

Herald Bream - Gılgameş elimde şimdi. biraz giriş yaptım ve çok sevecekmişim gibi geldiği için okullar bittikten sonra rahatça okuyayım diye bekletiyorum. buna da bak istersen.

0|0
    0|0
    • harald braem olacak.

Kızlar Ne Diyor 4

• Dawn Brown-Kayıp Sembol

Stephen King-Çağrı,Gece Yarısını 4 Gece,Çılgınlığın Ötesinde,Yüzyılın Fırtınası,"O",Ruhlar Dükkanı.

0|0
    0|0
  • Dün gece biten kitabım ; Stefan Zweig - Amok Koşucusu

Liste okadar uzun ki ;

İlk akla gelen Küçük Prens ve Don Kişot olabilir.

0|0
    0|0
  • elif şafak aşk süper klasiklerden victor hugo sefiller klasik diye sıkıcı sanma çok güzeldir 3 kez okudum etkileyicidir

0|0
    0|0
  • kitap hırsızı stephen king birde yar altı edebiyatı severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En son okuduğum kitap "İmamın Ordusu". En sevdiğim yazar olarak söyleyebileceğim kimse yok. Bir sürü yazarı severdim ama artık fazla kitap okumuyorum. Okuduklarım ise hep siyaset ve tarih ile ilgili araştırma kitapları.

0|0
    0|0
  • En Son Ejderha Mızrağı'ndan okudum yine... Tavsiye ederim.

Özellikle fantastik literatür sevenlere Michael Moorcock kitaplarını da öneririm.

0|0
    0|0
  • Dan brown.. Süper süper süper.. Ihanet noktası, kayıp sembol, dijital kale, melekler ve şeytanlar romanlarını bu sıraya göre okumanı tavsiye ederim. Bi de da vinci var bence o roman biraz kötü..

0|0
    0|0
Yükleniyor...