Level 8, 9 ve 10 olan üyeler asosyal mi?

Bu üyeler asosyal mi?

İnsan ilişkilerinde sorun mu yaşıyorlar? Neden burada bu kadar çok vakit geçiriyorlar?

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• asosyallik demiyelim şuna seçimlerim biraz farklı sadece..benim sorunum yokki :/ verdiği huzurdan dolayı karanlığı,ruhu temizleyip iyileştirdiğinden yağmuru,birazda kulaklarımın hassaslığından dolayıda sakin yerleri seven biriyim. başkaları sevmez...o onların seçimleridir. ben böyle mutluyum huzurluyum. tek hobim hayatla dalga geçmeyi bilmektir. sağlık, açlık ve bazı nadiren çıkan beni etkileyen değer verilmesi gereken kişiler dışında hiçbirşeyi ciddi bulmam. çıkara,maddiyata dayalı dürüstlükten içtenlikten uzak tüketme odaklı bir sistem bana uygun değil uzak durup kendime vakit ayırmayı kendimi geliştirmeyi daha uygun buluyorum. buraya da alıştım artık galiba ondan burdayım .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Merakınızı dindireyim efenim...

Adam akıllı sosyal yaşantısı olmayan birisiyim, rutin bir yaşam içindeyim :) Bu rutin yaşam içerisinde çevremde pek arkadaşlık ettiğim kimse yok herkes her yere dağıldı, bana da iş, dersler ve internet kaldı :) Genelde kafa dağıtmak adına buradayım, hem asosyal hem sosyalim ortaya karışık melezlendim yani...

Level konusuna gelirsek üyeliğimden beri pek gözüme takılmamıştır, normal takıldım sonra birikti xperler zaten...

Yani kısacası anlattıgınız tipe giriyorum sanırım :)

Saygılar..

cut.

0|0
    0|0
  • Her gece uyumadan önce iki saat siteye girsen iki haftada level 9 olursun zaten. Yani alakası yok.

0|0
    0|0
  • dur bakayım ben de 8 olmuşum

anlatayım kendimi ünide bir kulüp kurdum şu an başkanıyım

aynı zamanda 3 kulüpte de yarı aktif olarak katılım sağlıyorum

kendi kulübüm go ile alakalı birisi de ebru sanatı var diğer ikisi mesleki

neyse ayrıca 2 derneğe üyeyim izmirde goizm ve jikad

birisi go oyunu ile alakalı diğerinde ise origami etkinliklerine katılıyorum

ayrıca her ay farklı bir şehirde go turnuvası oluyor onlara katılıyorum mesela geçen istanbuldaydım haftaya da bursaya gitcem şükür ki okul karşılıyor masrafları :D

ki bunun yanında haftasonları çalışıyorum cuma cumartesi o da var

ben böyleyim işte ne ara 8 oldum ben de bilmiyom

0|0
    0|0
  • çalışma şartlarımve saatlerim çok uygun evde işte internet elimin altında buradayken arkadaslarım ve sevgilimle rahatca konusabılıyorum sıkıntı yok .. çalıştıgım sehır ufak oldugundan takılacak bir yerde yok maalesef :(

0|0
    0|0
  • level 9 um çok asosyalim

0|0
    0|0
  • biraz asosyal olduğum doğru .daha çok hayatım yalnız kalmama sebep oldu .burada gizel vakitler geçirdim .bu zamana kadar .iyi insanlar ile tanıştım .her zaman ilgili olduğum sorulara yanıt verdim .

1|0
    0|0
  • Hayir dukkandan bir yere çıkamadıgim icin oyle

0|0
    0|0
  • Asosyalin önde gideniyiz biz, klavyeye bağlı yaşıyoruz o.O

0|0
    0|0
  • hayır asosyal değilim

0|0
    1|0
  • Oyun siteleri ve bu tarz sitelerde çok yüksek puanlara çıkanların bir çoğu ev kadını,ev kızı,kendi işi olanlar ve amacı fuckbody bulmak olanlardır.Bir çoğu kabul etmesede daha önceki deneyimlerim bu yönde...

0|0
    0|0
  • 4. levelde asosyal olduk.10 level olanlar nefes almıyordur

0|0
    0|0
  • insanları tanıdıkça gizli kullanıcıları daha çok sever oldum,onlardan ayrı kalamıyorum.

1|0
    0|0
  • 1 levellerde asosyal misal ben

1|1
    0|0
  • hayir bence degil

0|0
    0|0
  • ben yeniyim daha kimseyi tanımıyorum

0|0
    0|0
  • olabilitesi yüksek ben 4 level da asosyalliğin zirvesindeyim

0|0
    0|0
  • onlar asosyal olabilir ben depresyondayım idare edin :D

0|0
    0|0
  • evet ben çok asosyalim

0|0
    0|0
  • işten geliyorum

takılıyorum

asosyallik benim uzağımda

0|0
    0|0
  • Silah zoruyla

0|0
    0|0
  • Sen ve ben işsiz, onlar da asosyal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Öyle görüne bilir ama burada asosyalim ama gerçek hayatım fazlasıyla sosyalim :) ama böylede düşünen varsa yine düşüncelerine saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Evet level 8, 9 ve 10

evet sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara.. onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz.. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz

1|0
    0|0
  • Bayılırım asosyalliğe.

En sevdiğimden...

1|0
    0|0
  • Keşke birde şu nicklerin başında kırmızı renkler oluyor 10 levelinde olanlar için onlar ne işe yarıyor diye sorsaydın. Ama işin ilginç tarafı her 10 levelinde olanda yok. ((;

0|0
    0|0
  • Arada iskender yemeye gidiyorum panpa, sayılır mı?

0|0
    0|0
  • Harika bir soru. ((; Tam 5 puan. (;

0|0
    0|0
  • hayır zamanla birikiyor işte puanlar

0|0
    0|0
  • Allahtan hesap siliyorum ha :)

1|0
    0|0
  • psikoloji üzerine tez mi bu

0|0
    0|0
  • bizi topluma kazandırın yardım edin bize

0|2
    0|0
  • insan ilişkilerimde sorun yaşıyorum dedim

nerden çıkardın dedi

dokuzum dedim

daha ne kadar açık olabiilirim

0|0
    0|0
  • insanla ilişki yaşayamadım hep hayvana denk geliyorum ,ondandır level9luğum..

0|0
    0|0
  • Yüzümüze vurma bari ayıp :)

0|0
    0|0
  • Bir gunde level 9 olduk ya sende haklisin.

0|0
    0|0
  • Gayet sosyaliz çoğumuz pikniğe gidip mangal yakıyoruz,halı sahada maç yapıyoruz, arada kapı cam siliyor, baklava açıyoruz sorularımızdan anlayabilirsin bunu :))) dur bende gizli olayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...