5cümleyle ingilizce İzmir i tanıtabilir misiniz?

İngilizcem iyidir ama güvenemedim işte 1 er ingiliizce bilgi yazsanız bile olur çok lazım kardeşime.. Mesela İzmir egenin incisidir. Havası çok güzel ve sıcakkanlı insanları vardır. Havası çok güzeldir. Kar neredeyse hiç yağmaz. Boyoz vardır vsvs gibi yani

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Izmir is the pearl of the Aegean.

Izmir has a beautiful climate and is well-known with its pretty girls that bears the beauty of the sea.

Izmir is the best place to try fresh, delicious fishes.

Izmir has almost no snowfall during the year.

Izmir has so many specific tastes to try such as boyoz and kumru.

Izmir residents are known as one of the most peaceful people in Turkey.

You're welcome :))

0|1
    0|0
    • Thanxx thanx :):)

• Bişey değil :) Diğer yorumları okudum da, AMAN ha.. Memleketi kötü tanıtayım deme :D Gramer desen yok, kelimeler yanlış yazılmış vs... Ben turist rehberliği de yapıyorum, o yüzden tam adamından buldun cevabını. Güle güle kullan :)) Başka sorun olursa özelden yazarsın ;)

• Tamam teşekkür ederim :)

• bedava ödev yapmıyorum başkası yapsın ödevini burada keriz çok

0|0
    0|0
    • Yapacağın 5 tane cümleydi orta okullu kardeşime lazım bir dua alcan işte herşeyden karşılık bekliyorsunuz

• Sex, Eroin, Extacy, Esrar 4 kelime olsa olmaz mı gerçekler acıdır.

0|1
    0|0
  • şehir güzel, kızlar güzel. jantlar neden güzel olmasın :) diye bir reklam vardı izmirin tabelalarında

0|0
    0|0
  • Izmir is one of the biggest cities in Turkey with about 3 millions of populaiton. It is by the Aegean Sea. The most romantic sunset can be see here, in Turkey. Izmir has lots of virgin gulfs. And if you decide to visit Izmir one day, you should get a yacht tour to see all beauty of this modern, romantic and lovely cirty.

0|0
    0|0
  • Izmir is the heart of Aegean sea

Izmir is a shining pearl of Aegean

0|0
    0|0
  • this city's great, this city's wonderful, this city's incredible, this city was outstanding, this city's the perfect :):):):):)

0|0
    0|0
    • Very explanatory :)

• insan olur mu öyle şey falan der, evet evet adisin çirkefsin denir mi ya? dedin ama

• Ee seni senden daha iyi hiçbirimiz tanıyamayız değil mi? :) Seni tanımadığım için bir fikrimde yok

• izmir is the best city of türkey. and its girls are very beatıful.

0|0
    0|0
  • Very nice very good very beautiful.6 bile oluyo :D

0|0
    0|0
  • the weather is hot in ızmir.ızmir's people are friendly.ızmır rarely snowes.boyoz is in ızmir.ızmir is wonderful city :)

0|0
    0|0
  • ATATÜRK BAYRAK VATAN 3 cümle yeter.

0|0
    1|0
  • İngilizcem kötüdür benim.

0|0
    0|0
  • Anlatirim ama küfürlü olur çünkü ayiptir söylemesi nefret ederim kendilerinden. .

0|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • ödevini git başkasına yaptır.

0|0
    0|0
    • Aman yapmazsan yapma be :(

• but i think u should learn grammer rules because in the future you ara going to work anyjob and maybe u can speak english and work's english is too difrent to normal life english...

• Yeah I'm agree with you..this is very important.. I must learn full English. So I'm gonna English course.. In the future. And I'm,learning Germany in school..

• Ik hou van jouw Izmir(odevle alakasi yok Izmiri gorunce dayanamadim)

0|0
    0|0
  • GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK<3

0|0
    1|0
  • boyoz ne oluyormuş.

0|0
    0|0
  • ödevin varda burdakilere mi yaptırıyosun :D

0|0
    0|0
  • Raki balik deniz kizi.sen cevir 5 kelimeye bile gerek yok

0|0
    1|0
  • my sister is an idiot

0|0
    0|0
  • gururlu.. güzel... ve medeni.

0|0
    0|0
    • insanları güzel :) yerleşkesi yaşam anlayışı ve toplumsal yüzdesi medeni ilerici... ve düşman her zaman oradan döküldüğü için de gururlu.. çok değil bu ülkenin insanlarının hiç değilse1/5 i İzmir liler gibi olsaydı çok daha farklı bir hayat yaşıyor olurduk

• İ know but in eng?

Kızlar Ne Diyor 3

• ingilzcem coooh kotu .bide Izmir diyosun o cennetei nasil anlata bilirimki 5 cumleye sigdira bilirimki :D bak bak cumleye bak :D

0|0
    0|0
  • noluyo beeee, ben ingilizce öğretmeniyim. burda mı yapıyosunuz siz ödevleriiiiiiiii, çok kızdım şimdii

0|0
    0|0
  • Yaş kaç senin?

0|0
    0|0
    • Benim değil ödev diyorum.. Bende yapsam taş çıkarırım da benim belki gramer hatası olur dedim ben biraz daha günlük konuşuyorum

Yükleniyor...