Kapat

Kapitalizm güzel bir sistem bence. Haksız mıyım?

Kapitalizm olmasa Kentucky Fried Chicken, Iphone, Coca-Cola, Converse,gibi güzel şeyler olmazdı.

Kapitalizm aslında hayatı güzel yapıyor. Haksız mıyım?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• büyük balık küçükbalıgı yutar güçlünün güçsüzü bitirdigi bir sistem

"...Ülkücü Türk gençliği olarak;

Komünizme, Faşizme, Kapitalizme, Siyonizme ve her türlü Emperyalizme karşı mücadelemiz,

Son nefer, Son nefes ve Son damla kana kadardır!..."

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Haksızsın. Sen birgün evinde makarna yerken onlar en kötü ıstakoz yiyor. Sen hala marka diyorsun. İstediğin kadar eksile fakat bu hala ampul tayyipin kafasıyla aynı çalışıyor. Senin mantığınla tayyoş zengin olsun ben evde aç oturayım demekle aynı şey.

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle bunu komünistlere anlat :D bu markalı ürünleri kullanan komünistlere özellikle:D

0|0
    0|0
  • katilmiyorum

kapiyalizm o kadar yer edindiki toplumuz da insanlar ruhlarini satar oldu maddeye

halkin sagligi ile oynadilar ben realizmi savunuyorum realizm kapitalizmden en bin kat guzeldir

0|0
    0|0
  • köle gibi çalıştırılan ve açlıktan ölen insanlarda olmazdı...

0|0
    0|0
  • kapitalizme nereden baktığına bağlı. Mesela şuan söylediklerin senin için guzel. Ulaşabiliyorsun. Ancak bunları isteyip de ulaşamayanlar için kapitalizm o kadar da guzel olmuyor.

Bu siyasi kavramlar aslında tamamen ekonomiyle alakalı...

0|0
    0|0
  • kapitalizm olmasaydı siz gibi insanlar olmazdı. ( gereksiz). daha iyi düşün.

0|0
    0|0
  • kapitalizm olmasaydı dünya nüfusu sadece %2 ye çalışmazdı..

0|0
    0|0
  • kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser. bu kadar faşist değilim.

0|0
    0|0
  • inşaatta amele ol o kıllı adamlarla çalış da bir gör kapitalizmi

amin

0|1
    1|0
  • kapitalizim olan yerler hic bir zaman gelismez onleri hep kapalı olur

0|0
    0|0
  • 'bırakın yapsınlar bırakın gecsınler' Adam Smıth...ruhun sah olsun adam hersey senın sayende

0|0
    0|0
  • Hayat sana güzel amk.Paran suyunu çekince tekrar görüşelim

0|0
    0|0
  • Tabi parayı baban getirdiği sürece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paralarıda güzel olmazdı, herkes birbirini kıskanmazdı zengin fakir ayrımı bu kadar ortaya çıkmazdı alamayanlar alanları kıskanıyor gençlerde bu psikolojik sorunlar yaratıyor

0|0
    0|0
  • Liberal ekonomi = Kapitalizm = Yahudi sistemi

0|0
    0|1
    • bunu biliyordum ben. zaten marksist de değilim. söz hangi salağın uydurmasıysa bir kez doğru söylediği bir söz olmuş bence. yinede teşekkür ederim.

• fırsat olsa tartışırım ama buranın fırsatı yok.

• Türkiyede zaten siyaset yok solcu görünenler sağcı milliyetçi çizgi içerisindeler sağcı görünenler solcudan daha sağcı liberal 10 kere düşündürüyor neyse bye :)

• Bunların hiçbiri beni mutlu etmiyor o halde degil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...