Gördüğünüz En Korkunç Olay?

Benim arkadaşımın gözümün önünde vurulup öldürülmesiydi... Olay Fransa da oldu..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bir akrabam gözlerimin önünde son nefesini verdi..Ölümün dehşetini,soğukluğunu ve korkunçluğunu yaşadım henüz çocuk sayılabilecek bir yaştayken..Hiç filmlerde görüldüğü gibi değil..Sonrasında banyoya gidip kustuğumu hatırlıyorum olayın bende bıraktığı etkiden..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla ne yalan söyliym küçükken annemle babam kavga ederdi bir defasında cok büyük kavgaları olmuştu o zmn korkmuştum baya korkmuştum ondan sonra asla öyle korkmadım .:(

0|0
    0|0
  • sevgilim gözümün önünde arabanın altına girdi aklım cıktı bişey oldu diye ki ben de bayılmıstım zaten ..

0|0
    0|0
  • olay gözümün önünde olmamıştı ama ben ortamı terkettikten bi' süre sonra olay vuku bulmuştu ve tekrar dönüp baktığımda şok olmuştum. bana emanet verilen yavru kediyi evde bakamayacağım için bi' bahçeye bırakıp gitmiştim. tesadüf eseri tekrar o yoldan geçtiğimde zavallının ezilmiş cesedini gördüm! o an nasıl şoka girdiğimi anlatamam. hala da hatırlatıkça gözlerim dolar ve vicdan azabı çekerim. o günden sonra da gördüğüm her sokak kedisinin üstüne titremeye başladım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 4 kişinin gözümün önünde can vermesi. Ve 2 kişiye gözümün önünde sel vurması ve toprak altında kalmaları. Birisi 9 yaşından küçük bir çocuktu diğeri ise 65-70 yaşlarında bir nene idi. 9 yaşında ki çocuk hayatını kaybetmişti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...