Türkiyedeki araplar...

türkiyede yaşıyan araplar hakkında ne düşünüyorsunuz sevgilim arap ama türkiyede doğmuş bütün sülalesi birde gerçekten bütün araplar alevimi oluyor?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan milyonun üstüdne arap var ( Adana, Hatay, Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep, Siirt, Mardin illeri arapların yoğun yaşadıkları yerler)

2. Her arap Alevi değildir. Hatta azınlıktadırlar. ( Arap alevileri nusayridir ve Türkiye de Bir kısmı Adana- Mersin bir kısmı da Hatay bölgesinde yaşarlar.

Biçok arkadaşımız var ( Alevi ve Sünni) diğer herkes gibi bu ülkenin normal vatandaşlarıdırlar. Hatta akraba olduklarımız da var. ...

Kürt, Türk, Arap ne fark eder insan olsun yeter...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Türkiye'de doğmuş büyümüş Türkiye vatandaşı buraya uyum sağlamış Türk olduğunu kabul etmiş ise diğer herhangi bir insanlardan bir farkı yok benim için benim insanım sayılır . Ama ortadoğu devletlerindeki araplardan bahsediyorsan benden uzak allahlarına yakın olsunlar .

0|0
    0|0
  • Bütün Türkler müslüman mı ? Kimsenin ırkıyla inancını bütünleştirmemek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • osmanlıyı sırtından vuranlar surunsun bırde sen arkadas edınmıssın

0|1
    0|0
  • arap iste ha Türkiyede yasamıs ha baska yerde

0|0
    0|0
  • bütün araplarda müslüman değildir.

0|0
    0|0
  • Araplar okadar yolsuzdurki kuran i kerim orays indirildi yola girsinler diye.alevi olduklarini sanmiyorum o kadar insan olamazlar.

0|0
    0|0
  • ora hataydır ya :D neyse

0|0
    0|0
  • Ne alaka! Araplar neden alevi olsun!

0|0
    0|0
    • neden tepki verdin arapmısın?

• Hayır Türküm. Kızma ama tepkim cehaletine.

• öyle demiyorum sadece öylemi dedim bilmediğim için sordum neyine kızıyosun öğrenmek için soruyoruz

• Suriyeden göç edip Yalova'ya yerleşenleri sevmiyorum. Her türlü pislik var.

0|0
    0|0
  • sevgilin arap mı bence derhal ayrıl.hepsinden tek tek nefret ederim.bir türk kızına da bunu yakıştıramıyorum.türksün türkle ol yani.

araplar yüzünden ülkemiz bu halde.

0|0
    0|0
  • ben aleviyim bilmiyorum bütün araplar alevimi ama arapları hiç sevmiyorum düzenbaz herifler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• araplar alevi değilde genelde şia veya sünni oluyorlar

gönüller bir olduktan sonra ne önemi var araplığın

1|0
    0|0
  • Türkiye'de araplar el üstünde tutulur link

0|0
    0|0
  • sevgilinede bir sor))

0|0