Katy perry canlı şarkı söyleyebiliyor mu?

katy perry canlı şarkı söyleyebiliyor mu? birileri evet diyor birileri hayır siz ne diyorsunuz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Bazen cok güzel söylüyor bazende cok kötü.

link burda güzel söylemıs bence ama burda kötü link

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet soyleyebiliyor geçenlerde bir magazin dergisinde okudum canlı şarkı soylerken Pedi patlamış dergiye göre konuşuyorum her tarafı bacakları kan olmuş yorumuda kadindaki sese pedi relg i bike dayanamadi die

0|0
    1|0
  • Farkeder mi dolarları koyuyo :D

0|1
    0|0
  • Soylese napacaksin konseremi cagiracaksin ne kadar gereksiz bir konu :

0|1
    0|0
    • kime ne? ben sordum gereksizse gereksiz sana gerekli mi diye sormadık.

• Elestiriye acik ol neden agresife bagladinki :)) soru soruyorsun buda benim gorusum elestiriye acik deulsen cevap vermiceksin bebis:))))))

• .)

• o canlı değil ki

0|0
    0|0
  • yok ölünce söyleyebiliyor

şimdi linç sırası

0|0
    0|0
  • katy perry tarıkat kursa murıdı olurum

0|0
    0|0
  • none

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• KatyCat'im ve Katy Perry'nin izlemediğim performansı kalmadı diyebilirim. Ve Katy canlı söyleyebiliyor. ancak Katy'nin nefes sorunu var bence hem dans edip şarkı söylerken nefes nefese kalıyor ve sesi olduğundan daha değişik çıkıyor. Gidin akustik performanslarını izleyin ya da mtv unplugged albümünü dinleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız ;)

1|0
    0|0
    • geçmiş olsun o halde bilmiyordum :/

• Son klibi iğrenç... O yüzden söyleyip söylememesi beni ilgilendirmiyor...

1|0
    1|0
  • Dans ederken yoruluyor nefes nefese kalıyor. Ama bence harika söylüyor yinede. Hele akustik performanslarını dinlerken kendimi kaybediyorum.

0|0
    0|0
  • Söyleyebiliyor bence

0|0
    0|0
  • Hayır diyenler mtv unplugged albümünü, x factor totga performansını, akustik part of me performansını ve daha bir çok performansı dinlemedikleri için söyleyemiyor diyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...