Ankara'da niye çok pavyon var?

Ankara'da niye çok pavyon var?

Ankara ehli keyf yeri gibi.Bir de hep kadınlar çıkıp oynuyor.

link

link

link

Güncellemeler:
Şarkıları da ayrı bir olay

salla yavrum salla!

çevir çevir, dönder, titret...

salla bidenem salla!

o yana da bu yana salla!

salla yavrum salla!

evir çevir, gıvır çevir, salla!

ne kadar sallarsan salla, dona düşer son damla!

oy kalçalar kalçalar

domatestir salçalar

ayten kafayi çekince

herkezden iyi çalkalar

arabada 5, evde 15,

hosuma da giderse, bendensin!

arabada 5, evde 15,

hosuma da giderse, bedave!

arabada 5, evde 15,

hosuma da giderse agaya beles!

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• şunlardan kaçmak için başka şehir yazdım ama kurtulamıyorum lanet olsun ya bununla ilgili cevap değil bir yazı yazabilirim anca buralara sığmaz o derece

1|0
    1|0
    • yalnız sen nerden buldun bu videoları ya hele o 2. neymiş :S

• Ankara pavyonu yaz anında çıkıyor.

• bu arada sorunun cevabını annemden bir önerme geldi benimde aklıma yattı söleyeyim hemen niçin böyle olduğunu; dedi ki, ankaranın çevresi hep tutucu illerden oluşuyor (konya,kayseri,yozgat vs.) buranın zengin insanlarının özellikle çocukları bulundukları şehirde hiç bir şey yapamadıkları için ankaraya geliyorlar keza o dans eden kızlar da öyle bulundukları şehirde barınamayacakları için ankara büyük şehir ve yakın buraya geliyorlar. İşte bu yüzden bu kadar çok pavyon ve türevi yerler var

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevemedim ankarayı .

1|0
    1|0
  • kadın değil mesele. ordaki kadından bi halt olmaz. mesele ordaki ortam. orta yaşlı kişilerin kafa dağiıtması gibi düşün. bara gitmiyolar diskoya gitmiyolar oraya gidiyolar. şarkıları biliyon zaten. bide yanlarına hoş sohbet için hatun çağırıyolar on numara oluyor onlar için. eğleniyorlar. bunda bi gariplik yok bence. gitmek isterdim. görmek isterdim. ama pahalı işte. merak...

1|1
    0|0
    • Gittim birkaç kere, bana hitap eden bir yer değil. Ankara da denemediğim ortam kalmadı, kesinlikle gitmekten halen zevk aldığım yer Overall ve Brother's Cafedir..

• Erkeklere özel eğlence

• herkesin eğlence anlayışı farklı işte.

1|0
    0|0
  • Başkent olması hasebiyle...

İstanbul'da eminim daha çok vardır. İstanbul'da birde tavernalar felanda var. Ama Ankara'da da bol pavyon olması yadırganacak birşey değil. Türkiye'nin en büyük 2.şehri ve başkent nede olsa.

2|0
    0|2
    • Bu çağda pavyon olmasını çok saçma buluyorum

• 2.Videoda adamlar nasılda gülüyor fark ettin mi.Baya hoşlarına gitmiş demek ki :)

• Ataerkil yetiştirilme tarzı işte... Kadınlar obje olarak kullanılır, kadınlar erkekleri eğlendirir vb. vb. Genelev'in kökeni de doğudur aslında. Böyle kadının aşağılandığı ve mal olarak görüldüğü fantaziler doğu kökenlidir.

Oryantalist bakış açısı yüzünden hepsi... :) Ömürlerinde birşey görmemiş aç ayılarında elbette hoşuna gider bunlar.

• ankaranın kadınları ama fizikli oluyor genelde bide çok güzeller amabenim tanıdığım anakaranın kızları aşırı cinsel istekliler şansıma hep ankaralı çıktı

1|1
    0|0
  • Canlı ya da cansız her ciddi duruşun ardında o ciddiyeti dengeleyen bir lakayıtlık vardır. Ankara nın soğuk ve sıkıcı havasını da ancak böyle manyak bir gece hayatı dengeleyebilirdi herhalde :)

Bu arada linki tıkladım da şaka gibi ya :D

2|0
    0|0
  • 2. video neymiş öyle bee

1|0
    0|0
  • o kadarda değil. bu kızlarda parayla tutulmuş animatörler. en azından ben öyle görüyorum.

hiçte hoşuma gitmedi. iğğğğğğ

1|0
    1|0
    • Var ya bir sürü videoları var adamları karşısında oynuyorlar adamlar içki içiyor öyle hep

• bende nie yazıon :) cevap olarak yazsana :)

• cevap olarak yazdım zaten

• Abaza kaynıyor resmen tiplere gel.

2|0
    1|0
  • bana göre itici bir kültür pavyon kültürü... birde flash tv de degisik varyasyonları var :)

1|0
    1|0
  • kasvetli şehrin oynak insanları işte, bir yerden patlak vermesi gayet normal.

2|0
    1|0
  • Eğlenmeyi seviyorlar neşeli insanlar

1|0
    0|0
  • Vay be !

1|0
    0|0
  • sahil kenarına gidemeyince

ankara başka yapacak birşey yokkkkkkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Kızlar kolay vermediği için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ankara'nın eğlence anlayışı bu :))) Sen bakma bal gibi rock grupları çıktığına...

Ankara Namık, Ankaralı Turgut bol bol pavyon var...

Başkent, büyük bir şehir, büyük elçilikler var o bu deme Ankara benim için hayatımın eeeen büyük hayal kırıklıklarından biridir. Bu kadar kaba, görgü yoksunu insanı ilk defa burada bir arada gördüm... :(

Hadi sözüm meclisten dışarı olsun erkekleri çok iğrenç bu konuda...

link

link

1|2
    0|0
    • İnsan bir tuhaf oluyor bunları izleyince.

• SANAMI KALMIŞ ANKARA KENDİNİ BEYENMİŞ HADİ YOLUNA :DDDD

• istediğini kadar saçmalayın yanıtsız bırakıyorum sizi... :)

• Anadolu' da yaşayan eğitim seviyesi düşük erkek eğlencesi bu sanırım.

Rezalet.

Bir ara ben de takmıştım bu saçmalığa, bir il daha var böyle Konya ve çevresi..

Şarkılardan Elvan Dalton u tek geçerim :

2|0
    0|1
  • memleketten utanmak bu olsa gerek :(( yazık...

1|1
    0|0
    • memlekette utanılacak çok şey var sen bu normal şeylere kafa yorma memleketini öğren :D

• :D bu şarkı süper link

1|0
    0|0
  • İğğğğ ne iğrenç.Ankaranın bu çizgi altı kültürüncen tiksiniyorum.Bence oyun havası ankara havası vs meşhur.Ondan pavyonuda meşhur

1|1
    2|0
    • NE YANİ BANA GÖREDE ROCK RAP İĞRENÇ HATTA TİKSİNİYORUM TİPSİZLERDEN TÜRK OLUN BİRAZ ANKARA HAVASI DEDİĞİN YILLARDIR SEĞMENLER GETİRDİĞİ GELENEK KÜLTÜR DERKEN UNUTMAYALIM KÜLTÜRÜ ÖĞREN :D ANKARA GAYET 10 NUMARA KÜLTÜRLÜ BİR ŞEHİR :DDDDDD BAŞKENT ANGARA :DDDDD

• sen de ankaralısın kültürsüzmü oluyosun :D

• Oyun havası kültürünü beğenmediğim,sevmediğim,onaylamadığım,iştirak etmediğim için olmuyorum.Ayrıca kültürsüz demedim çizgi altı kültür dedim ;)

• bir sürü abaza toplanmış ne kadar saçma bir ortam hele o kadınların düştüğü durum para için düşülen haller iğrenç

1|1
    0|0
  • hahaha Çok güldüm :D doğru tespittt...

1|0
    0|0
  • haha :))

Ankara'ya gitmediğimden bilemicem

1|0
    0|1
  • 1|0
    0|0
  • hahhahhaa tiplere yıkıldım yahu neyle kafa kafayayız:D

1|0
    0|0
  • Kıbrısta daha çok var.

1|0
    0|0
  • ay çok ayıp.

1|0
    0|0
  • Geri zekalılık başa bela!

1|0
    0|0
    • ANKARADA ÇOK PAVYON VAR AMA İSTANBULDA YOKMU ARTI BU KÖTÜ ELEŞTİRİ YAZANLAR DAHA EĞİTİMSİZ OLDUKLARI BELLİ ANKARAYI ÖĞRENİN ONDAN SONRA YAZIN ROCK KONSERLERİNDE DIŞARIDA İÇİP ZİNA ETMEKDEN 1000 KAT İYİDİR EMİN OLUN ÇOK KOMİK EĞİTİMSİZLERMİŞ HAHAHAHAHAHAAAA

• onu bunu bilmem de, sosyolojik tespit yapmak amacıyla pavyona gidesim var senelerdir. yanımda gelicek bi kişi bulamadım:(

1|1
    0|0
Yükleniyor...