Türk dizileri mi daha güzel, yabancı diziler mi?

arkadaşlar sizi bilmem ama ben yabancı dizileri daha çok seviyorum peki sizin fikriniz ne (teen wolf) :)

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• TÜRKLER OLARAK DİZİ YAPMAKTA Bİ TOKA YARAMAYIZ AMA YABANCILARI DİZİLERİ ÇEVİRİNCE MÜKEMMEL İŞLER CIKARTIYORUZ .

SİZE SÖYLYÜORUM YAPIMCILAR NOLUR KENDİNİZ SENARYO YAZMAYIN YABANCI DİZİLERİ ÇEVİİRN OZAMAN İZLEMEYE DOYUM OLMUYOR

BKZ : SANA BİR SIR VEERECEĞİM , MEDCEZİR

THE OC DİZİSİNDEN ALINDI MEDCEZİR VE ŞUAN THE OCDAN DAHA GÜZEL BENCE KARAKTERLERİ FELAN COK İYİ SEÇİYORUZ YETERKİ SENARYO YABANCILARDAN ALINNSIN :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yabancı diziler tabi. Adamlar süper bizim diziler 1 buçuk saat sıkıcı anlamsız. yapmacık yapmacık diziler. Yabancıları seviyorum. The vampire diaries izliyorum bende.

0|0
    0|0
  • yabancı dizilerin kurgusu daha güzel oluyor, konusu sadece aşk üzerine dönmüyor. ve bölümler çok uzun sürmüyor, sonraki bölüm için merak uyandırıyor. ayrıca türk yapımcılar genelde başka ülkelerde yayınlanmış dizileri bize uyarlayıp yayınlıyor. özgün olmak gerektiğini düşünüyorum. the walking dead favorimdir

0|0
    0|0
  • Türk dizilerini sevenler sadece düşünmeye ve alt yazı okumaya bile üşenenler

0|0
    0|0
  • yabancı dr who bıgbang revoluatıon gossıp gırl csı vs.

0|0
    0|0
  • biz genelde yabancılardan çaldığımız için yabancı diziler daha iyi diyorum ben ayrıca breaking badi tek geçerim harika bir diziydi..

0|0
    0|0
  • konusu güzel olan her dizi film güzeldir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tabiki yabancılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...