Nişanlım resimlerimizi facebooka neden yüklemek istemiyor?

6 ay nisanliyim. Facede ilski durumu benimle nisanli oldunu gösteriyor yani saklamiyor bunu. Fakat nisanli veya evli oldu arkadaslarim veya akrabalarim onlarin esleri bir suru resimler yukliyor facede haata bir tane kiz kuzenim var onun nisanlisi kuzenim resimler yukleniyor facede ve seni seviyorum gibi Not yaziyiyor siksik.. Sorun su ki benim nisanlim öyle seyleri yapmiyor sadece birlikte cekildimiz bir resim var sadece yuzumuz gösteriyor profil de koydu baska resimlerimiz yok facede.. Niye böyle yapiyor uzuliyorum bu durumdan sevmiyormu beni acaba?

Güncellemeler:
Bu arada Almanyada yasiyoruz

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• en dogrusunu yapiyor, kusura bakma ama. insanlarin o resimleri ne yaptigi belli degil, tanidiklarim var,onlarda yurt disinda bende. tanidigim biri baska tanidiginin yuzune gulumsuyor, ama resimlerini calip fake profil yapip orda kotu sekilde sergiliyor. ve ikiside evli cocuklu.. senanla artik. kikananlar cok var.. en iyisi boyle olmasi.

sevdigi icin boyle yapiyor bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne alaka sevmemesi seni kıskanıyor olabilir,bu tarz yorumlarla falan yaklaşmaya utanıyor olabilir.en kötü ihtimal kendi eski sevgililerinden birinin görmesini yani herşeyinle seni incelemesini istemiyordur.

1|0
    0|0
  • e haklı,her ne kadar almanyada yaşasan da

0|0
    0|0
  • aynı ben... bizde 5 aydır nişanlıyız. ama fazla gösterişi sevmeyiz. 1 tane olsun tam olsun yeter. bence nişanlında gösterişi sevmiyor bu yüzden koymuyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence facebook cok sacma bir sey.Ben kullanmiyorum.Kullanabilir biri ama cok fazla kullanmak surekli photo loginlemek cok sacma.Benim facebook olsaydi bile sevgili olduktan sonra kapatirdim cunku iliski ozel bir sey facebookta ben seni seviyorum diyip photo yuklemek bir anlam yok.Onemli olan gercekte nasil oldugu

0|1
    0|0
  • Bazı insanlar bu fotoğrafların sanal aleme verilmesiyle alakalı şöyle düşünür ; Aaa bak nişanlılarmış ,bide fotoğraf çektirip hava atıyorlar . Gibi düşünceler olmaması için öyle istemiştir şahsen bende facebook vb. yerlere öyle fotoğraf koyma karşıtıyım. Koyan hakkında da genellikle gösteriş için beraberler dir diye düşünürüm ;)

0|0
    0|0
  • kemiklerini sızlatıyonuz adamcağızın. alet etmeyin feysbuğu şöyle şeylere

0|0
    0|0
  • İlişkinin reklam edilmesinden haz almıyor olabilir, elalem için mi sevişiyoruz diyordur şekerim...

0|0
    0|0
  • canım her şey iyi hoşta anlattıklarının moda kategorisiyle bir bağlantısını kuramadım

0|0
    0|0
  • şu facebookkadar saçma birşey yok sevgisini fotoğraflamı gösterecek millete reklam yaparak ne kadar saçma seyler bunlar ilişkinin bir özeli olur önceden facebookmu varmıs fotoğrfların yeri albümdür

0|0
    0|0
Yükleniyor...