Üniversite ortamı hakkında tavsiyeler neler?

Üniversitelide olduk :) Arkadaşlar üniversite 1. sınıfa başlamış bulunmaktayım saat 5te dersim baslayacak biraz heyecan yaptım açıkçası yeni arkadaşlar yeni ortam , hocalar vs önerileriniz nelerdir :)

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• yok ya üni iyidir eğer muhabbetini seviyosan okuldada ezen büzen falan olmadı yeni arkadşalar dersler hocalar rahat yani kasma :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Biz de daha yeniyiz. Hazırlık geçince biraz kötü oldu yaşıt bulmak zor oluyor :) Genel anlamıyla güzel bir ortam. Hocalar da değişiyor. Kimisi anlayışlı kimisi kaprisli

0|0
    0|0
  • Kendin ol elinde sonunda gruplaşmalar olacak ve yalnız kalacaksın :) Rahat bırak kendini

0|0
    0|0
  • Sanırım 2. öğretim güzeldir ama zaman kavramın değişir ; kahvaltiya 12de kalkarsin son derslerde uyuklamaya başlarsın vs.vs.

0|0
    0|0
  • ben ilk gün gözüme kestirdiğim 3 kızı yemeğe götürmüştüm :D ondan sonra okul bitene kadar onlarla takılmadım ama acayip huyları vardı :D

1|0
    0|0
  • Metrekareye 3 abaza 2 kaşar . Kimse kusura bakmasın ama maalesef öyle.

0|0
    0|0
  • kopruden once son eglence

0|0
    0|0
  • tadını çıkar o yıllar gelmez bir daha :)

0|0
    0|0
  • Ekim gelmiş ders daha yeni mi başlıyor ilginç bizim zamanımızda böylemiydi

0|0
    0|0
  • seni çömez diye ezecek 4.sınıflar var dikkat et! liseye bağladım sanki :D

0|0
    0|0
  • Güzeldir ortamı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• heyecanlanacak bişey yok derse girip çıkacan yeni arkadaşlar edinecen ilk başlarda koyun sürüsü gibi dolaşacaksınız sonradan 3 4 kişiye düşeceksiniz

0|0
    0|0
  • ilk önce üst sınıflarla çıkma onlarla muhattap bile olma hemen sevgili arayışına girme yoksa dersinden geri kalırsın 1.sınıf çok önemli güvenmediğin kimseyle konuşma telini verme öyle işte aslında dahasıda var

0|0
    0|0
  • Bende başladım hacı ufak tefek farklardan başka önemli birşey yok takma kafaya .

0|0
    0|0
Yükleniyor...