Sıkıldım artık herşeyden

canım cok sıkkın Şu an için çalışıyorum kurumsal bir yerde işimden de memnunum ama ailem illaki bankacı olamadın falan kişi bankaya girmiş filan kişi bankaya girmiş okudun boşyere okudun falan filan sıkıldım artık bu türlü şeylerden ben allaha şükür kimseye ihtiyaçım olmadan çalışabilecegim bir işim var neden sevdiğin kişier senden daha çok seyler bekler anlamış değilim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nedense genel olarak herkesde var sanırsam aileler evlatlarını hep başkalarının çocukları ile kıyaslamayı çok yapıyor ama bilmiyor ki kimse çocuklarının psikolojisini kötü etkilediklerini sende kafana tkma nasıl olsa olgun bir insan olmuşsun bu yaştan sonrada kimse sana karışamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 50li yaşlarda insan ne anlar mesleklerden. Sen boşver anneni babanı. Bankacılık bugün özel sektörde başka şirkete giremeyenlerin mekanı. Daha iyi bir yere geçene kadar bekleme mekanı olarak kullanıyorlar bankayı. Senin işin muhtemelen daha iyidir. Biraz umursamaz olmayı dene bence.

0|0
    0|0
  • boşver sen onnarı hayatına bak..hayat senin ve 1 tane..

0|0
    0|0
  • her şeyden değil annenin dırdırından sıkılmışsın sadece. kafana takma bunları,hayat senin hayatın nasıl istiyorsan öyle yaşa.

0|0
    0|0
  • boşver aile her zaman öyledir takma

0|0
    0|0
  • bende seninle aynı duyguları paylaşıyorum malesef napabilir sence bu durumu nasıl çözerizz

0|0
    0|0
  • Ailende sorun var sanırım kusura bakma ama bu zihniyet pek iyi değil. Zamanla geçer bu konuşmalar.

0|0
    0|0
  • seni sevdikleri icin

0|0
    0|0
  • aa beni anlatmışsın resmen :) boşver takılma ilk başlar benimde öyleydi baktılar ben onların istediği gibi birisi olamıyorum senden bir bok olmaz diyip kendi halime bıraktılar sanırım artık karışmadıklarına göre :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşverin yolunuza bakın siz bu saatten sonrada hayatınıza laf etmeye hakları yok.

0|0
    0|0
  • Aslında her şey insanları sıkmak ve bıktırmak için varlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...