Kore filmlerini benim kadar sevip, izleyenler var mı?

Amerikan filmleri izlemez oldum kore filmleri tanidikca benim gibi olan varmi, hangi kore filmlerini izlediniz, sizin icin hangileri 1. numarada? herkese +1

• Izlerim
    45% (17)37% (10)42% (27)Oy Ver
  • Izlemem
    55% (21)63% (17)58% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22|35

En İyi Erkek Görüşü

• -Prophet= Şaşırtma taktikleri kullanarak tepelerine bineceğiz. Koreliler burda olduğumuzu biliyor olamazlar.

-Psyhco= Kamyon çarpmışa dönecekler ehehehh

-Prophet= Kes şunu Psyhco. Bu gizli bir operasyon. Savaşta değiliz.

-Psyhco= Ne var şimdilik.

..

..

..

-Prophet= Aztec eniminle görüntü bağı kuramıyorum cevap ver... Aztec

-Psycho= Hassktr

-Nomed= Prophet sahiler vardım

-Prophet= Suya çok sert çarptın. Giysinin bazı fonksiyonları devre dışı. Hemen bir arıza testi yapacağım... Görüntü bağlantında kopukluk var tekrar deniyorum.. Tamam artık devrede görünüyorsun. Aztecten hala haber yok Nomed Jester'le buluş ve Aztec'in olduğu yere git.

-Aztec= Prophet burda yalnız değilim beni duyuyor musun

-Prophet= Ne görüyorsun Aztec cevap ver

-Aztec= Medre santisima... ŞEYTANDAN KORKMUYORUM ŞEYTANDAN KORKMUYORUM ŞEYTANDAN KORKMUYORUM Prophet yardım eeet

-Prophet= Nomed Jester yanına gidin hemen şimdi

-Jester= Bunu duydun mu. Bu hiç hoşuma gitmiyor. Sktr O.. çocuğu.

-Prophet= Jester Aztecin durumu nedir

-Jester= Ölmüş patron

-Prophet= Lanet olsun... Kim yapmış koreliler mi

-Jester= Olumsuz. Dört ölü koreli var ama onları Aztec öldürmüş olamaz. Bu herifleri başka bir şey halletmiş. Hepsinin vucütları paramparça

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 34

• Kore filmi demişsin . Öncelikle dizi olarak kore dizisi olan 49 Days i izledim gerçekten hayatımda bir dönüm noktası oldu. Ordaki 2 aşığı ölüm bile ayıramamıştı. Konu edilen sevgiye hiç bir zaman sahip olamıycağım nedeniyle günlerce morelim bozulmuştu. 2.cisi Master's Sun adlı kore dizisi oda çok güzeldi. Büyük aşklar nefretle başlasada zıt kutuplar ne kadar birbirini itsede sonundaaaa... :D ve şuan bildiğim kadarıyla ilk kore filminin 2.ci partındayım :D link

1|0
    0|0
    • ben cogu filmini izledim biraz diziye gectim gibi bisi seni sevdigim icin özur dilerim dizisinide izledim cok guzeldi my girl komedi romantikşu anizliyorum son 3-4 bölumden sonra bende sanirim 49 days ya da secret garden izliycem :)

• bence kore dizisi hayatına 49 days ile başlamalıydın ben herkese onu öneriyorum çünkü o kadar güzel bir dizi ki onu izleyip bitirenler eğer bu kadar güzel dizileri varsa başkalarınıda izleriz diye devam ediyorlar.

• baslayamadim onunla ama izliycem cok duydum ama izlemek nasip olmadi

• bunlar izlenir link

1|0
    0|0
  • My Sassy Girl

Bende cok seviyorum. Çok sempatik geliyor konusmları.

Özellikle mimikleri mukemmel.

Konular çok derin anlatım çok başarılı oluyor kore filimlerinde dizileride çok iyi

Burda film ve dizi paylaşımı yaprsanız çok sevinirim..

1|0
    0|0
    • Miracle in cell no.7 komedi dram

two guys (en komik olan) komedi az aksiyon ama en sevdigimmmmmm

maryyning the mafia 4 komedi

He Was Cool komedi genclik <3

chilling romance komedi romantik

runway cop komedi

A Momemt To Remember dram romantik cok guzel buda

bir milyonerin ilk aski romantik dram

pain romantik dram

Confession of Murder iste bu aksiyon gerilim dram hepsi bir arada ama sonu basi ortasi heyecandan bayilicaktim illaki izliyceksen bunu izle belki romantik dram sevmezsin

• Oyunculukları ve konuları çok daha iyi bence, izlettiriyo kendini. Bugüne kadar sıkıcı kore filmi izlemedim. Akıcılık ve yaratıcılık çok iyi

1|0
    0|0
  • Kızların yüzde 90 ı izliyo :D

1|0
    0|0
  • şu evrende yalnız olmadığımı biliyordum :)

Neredeyse cogunu izledim ama kesfedemediklerim vardır illa ki.

bunlar simdi aklima gelenler:

Odeubie -ihtiyar delikanli

Ben bir robotum ama sorun degil

1|0
    0|0
    • en sevdiklerin bunlarmi varsa önerir misin nerdeyse hepsini izledim gibi bisey :D

• ben genelde tüm uzak doğu filmleri severim

kırık kılıç, adsiz kahraman, ,demir yumruk. adsız kılıc, jin yi wei, huzursuz diyar.

en güzelleridir

1|0
    0|0
  • ip man serisi koremi çinmi bilmiyorum ama :D

1|1
    0|0
  • izlemem

1|0
    0|0
  • manga ve animeleri dışında pek izlemem.

normal yabancı seyrediyorum ben :)

1|0
    1|0
  • izlediklerim

1.Secret Love

2.Plump Revolution

3. 200 Pounds Beauty / Şişman Sevgilim şu an aklıma gelen bunlar

1|0
    0|0
  • Uzakvdoguya gidip geldikten sonra bir hayanlık başladı my sassy girl fena sayılmaz,prono filmleri yaramaz.

1|0
    0|0
  • More than blue bir numara benim içim

DAisy

SAd Movie

A millioners first love

Kim ki-duk yapımları ve nicesi.

1|0
    0|0
  • Old Boy!u izledikten sonra bir kaç tane daha izledim.

Failan hoşuma gitmişti.

1|0
    0|0
  • yok ... :)

1|0
    0|0
  • Nerden izliyorsun? Site adresi verebilir misin? Mümkünse alt yazılı olanlardan...

1|0
    0|0
    • yeppuda kore filmleri izle yaz googlede en altta sec degerlendirme sayisina göre veya göruntulenme sayisina göre ozaman en iyilerini ilk sirada secebiliyorsun cok iyi bir site :)

• Teşekkürler :)

• hususi kore değil ama bir ara uzakdoğu sineması epey seyretmiştim. akira kurosawa' dan daha iyi yönetmen görmedim ben o tarafta.

1|0
    0|0
  • Filmlerinden hiç hoşlanmıyorum. IRIS, Bridal Mask, Arang and the Magistrate, 49 Days gibi dizileri seviyorum.

0|0
    0|0
  • link

Misa Misa

1|0
    0|0
  • Kız kardeşim hastası , yalnızca Kore dizisi izliyor :)

1|0
    0|0
  • my way iyi bir savaş filmidir ya benim hoşuma gitti şahsen bide ön cephe var oda süper çoğu amerikan savaş filminden güzel ikiside

1|0
    0|0
  • aşka aç genç kızımız çok

0|0
    0|0
  • Asyalıların bütün filmlerinden nefret ederim !

0|0
    1|0
  • İzlerim severimde.. O herkezin ayıla bayıla izlediği halka filminin orjinali Kore filmidir :))

1|0
    0|0
  • Yemişim köresini Amerikasını ulan

Arabi filmleri izleyin bir de.

Arap Filmleri gibisi var mı..

Şattül şattül Arrabi

Yesin seni Harrami

Yok mu la Arapça severler, yanıma toplansın

Akşama parti yapalım

Alın ilk parça benden

youtube.com/watch?v=5vx5rMgHXV8

0|0
    0|2
  • Izlemem

1|0
    0|0
  • türkçesi güzel ama kendi dilleri ile izlenince pek sarmıyor

1|0
    0|0
  • İzlemem yok ...

1|0
    0|0
  • kardeşim izliyor sinir oluyorum

1|0
    0|0
  • izlerım hatta bır tanesınden seslendiriğim şiirlerıme vıdeo hazırlamıstım cuk dıye oturdu seslendırmeye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 22

• Zaman zaman kore filmleri izlerim ama dizilerini daha çok seviyorum.. aşkı ifade ediş şekilleri çok güzel.. hatta ilk izlediğim dizi a love to kill di.. birain'ın dizisi.. hatta nickim bile onun isminin kısaltılmışıdır.. jung ji hoon.. saçma gelebilir ama o dizi hayatımın dönüm noktası oldu.. aşka bakış açım değişti..

ben duygusal bir insan değilim ama o diziyi izlediğimde kaskatı kesildim. kıpırdayamadım ve gerçekten çok ağladım.. gerçek gibiydi ve o aşkı iliklerime kadar yaşadım.. haftalarca gelemedim kendime..

1|0
    0|0
    • kac bölumluk dizi bende my girl izliyorum son 3-4 bölum kaldi sonra baska dizi basliycam bilemiyorum hangisine nerdeyse tum filmlerini izledim

• 16 bölüm mutlaka izle..

• genelde tuhaftır ki izlediğim hiç bir filmin memleketine bakmam :D sanırım ırkçı değilim :D

1|0
    0|0
  • Faith , Personal Taste , A love to kill, City Hunter

2|0
    0|0
  • İzlemem lakin onlar bizim dostlarımız, o topraklarda gazi olan askerlerimiz var sonuçta, bizi severler :)

1|0
    0|0
  • Anime Ve Tabiki Mangaaaa :)

1|0
    0|0
  • bi sevemedim ya

1|0
    0|0
  • Denizler İmparatoru vardı, valla da izlemiştim neredeyse tüm bölümlerini :) ama başka izlemedim

1|0
    0|0
  • İzleriiiim :D playfull kiss,you're beautiful,personal taste bunlardan bir kaçı :)

1|0
    0|0
    • Iclerinden hangisi guzel bunlarin personal tasteyi izledimde dizi önericek olsan hangisini önerirsin ?

• Playful Kiss çok güzel mesela :) klasik olarak boys Over Flowers güzeldir. To the Beautiful you, angel eyes, my girl, 49 days

• Beeen bayılıyorum kore filmlerine :)

Beğendiklerimin geneli romantik :)

Hatırlanacak bir anı

Milyonerin ilk aşkı

Hırçı sevgilim

Bi tanede bebekle ilgili vardı adı aklıma gelmedi neyse :D

1|0
    0|0
  • İzlerim dizisini de filmini de :)

1|0
    0|0
  • izlemem :)

1|0
    0|0
  • more Than Blue süperdi Bide only you aLways :))

1|0
    0|0
    • aynen izlemek istersen

Amoment to remember izlemeni tavsiye ederim ilk o apayri cunki sonra

bir milyonerin aski

pain vee

daisy de onlar gibi romantik dram ama en sevdiklerim

• burdaaa :)

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum arada ama su var çok temiz filmler ben o kadar saflığı sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Anime izlerim ama kore filmi izlmm.

1|0
    0|0
  • afrika dizileriyle büyüdüm

1|0
    0|0
  • A moment to remember dışında izlemedim ama bu sıralar kore dizileri ve filmlerini çok takip ediyor millet

0|0
    0|0
    • my sasy girl siddetle tavsiye ederim izlemekk istersen cok guzel gerci hepside ama senin izledigin ve my sassy girl baskalar

• İzlemem de sevmem de.

0|0
    0|0
  • Arada izliyorum.

0|0
    0|0
  • ben hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • kore filmleri hep itici gelmiştir bana

0|0
    0|0
  • Korelilerle yatıp kalkıyorum artık o derece ben dizi ile başladım ama şu an derslerin yoğunluğundan filmlere bakmaya başladım en sevdiğim bir milyonerın ilk aşkı diğer izlediklerim de güzeldi dersiniz aşk var bu çok güzeldi hatırlanacak bir ani güzel.klasik diye bir film o da güzel senin tavsiye edeceğin var mı derinden sarsacak

1|0
    0|0
    • painnnnnnnn super ötesi romantik dram aglatiyo ama :(( bide bunlar var sec begen al :D

Miracle in cell no.7 komedi dram

two guys (en komik olan) komedi az aksiyon ama en sevdigimmmmmm

maryyning the mafia 4 komedi

He Was Cool komedi genclik <3

chilling romance komedi romantik

runway cop komedi

A Momemt To Remember dram romantik cok guzel buda

bir milyonerin ilk aski romantik dram

Confession of Murder iste bu aksiyon gerilim dram hepsi bir arada ama sonu basi ortasi heyecandan

• aynen bende o tur kelimeleri biraz anliyorum hatta evde kullaniyorum zor bir dil ama tatli valla :D biri bisiy isteyince bagiriyom aniyooooooo :DD

• He he bende arkadaşlarmla korece konuşuyorum bişey anlamiyorlar deli oluyolar :))

Yükleniyor...