Hitler haklı değil miydi?

Yahudilere bakıyorum. dünyanın iliğini kurutuyorlar. derin devlet, tarikatlar, ülke parçalama hep bunlarda.

müslümanlara yaptıkları da malum.

Hitler haklıydı bence.

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Haklıydı.Sonraki zamanlardaki oluşacak tüm emperyalist devletleri yok etmeye çalışıyordu.

- ) Önce Fransa,savaştan sonra kuzey afrika ve afrikayı tamamen sömürgesi yaptı binlerce insanı katletti.

-) İngilitere,arap yarımadası ve ortadoğuda yürüttüğü politikalar ve birbirine düşürmeler ile ortadoğunun tamamen güçsüz kalmasını ve istediği gibi top oynatmasını sağladı.Libya bir örnektir Irak bir örnektir.

-) Amerika,söylememe gerek yok emperyalistlerin ağa babası istediği yerde istediğini yapabilen bir ülke haline geldi.Her ülkenin işlerine karışabiliyor hatta neyi alıp alamayacağına karar veriyor hoşuna gitmezse işgal ediyor.Dünyayı bu ülke yönetiyor resmen.

-) Rusya,ürettiği milyon çapında silahları afrika,güney asya ve ortadoğuya satarak veya sokarak bu bölgelerdeki terörist örgütlerin silahlanmasında çok büyük pay sahibidir.Dünyanın neresinde bir terör olayı görseniz elinde mutlaka bir rus silahı görürsünüz.Rusya olmasaydı onların silahlarıda olmazdı terörizm de bu kadar silahlanmazdı.Onun yanında Çin,Kuzey Kore ve Hindistanın elini güçlendirip hatta çok çeşitli füzeler ürettirip dünyadaki huzuru tamamen kaçırmıştır.Elinde bulundurduğu atom hidrojen bombalarınıda saymıyorum her dakika her ülkeyi tehdit etme kapasiteleri var.

Kısacası Almanya kazansaydı bu ülkeler olmayacaktı veya eli bu kadar güçlü olmayacaktı ve yine bu ülkelerin dünya üzerindeki tahribatları olmayacaktı.E Almanya çokmu iyi davranırdı kazansaydı orası bilinmez fakat Hitlerin belirli planları vardı tüm dünyayı yok etmek gibi bir niyeti yoktu zaten öyle olsaydı bizede saldırırdı.

2|2
    2|0
    • Oh en iyi cevap.

Çoğuna katıldığım ve epey uğraşılmış en iyi cevap.

Ellerine sağlık.

• Teşekkür ederim.Fakat yıllar geçtikçe aslında kişilerin neler yapmak istediğini anlayabiliyoruz.Tüm dünya hitleri faşist diyip bir kenara atıyor fakat onların emperyalist dedikleriyle bu adam savaştı hemde canı pahasına.

• Hitler kazansaydı keşke savaşı.

Marksistler kazandı savaşı, ama Amerikayla kanka oldular 80lerin sonunda. En sonunda da göçtüler.

Nasyonal sosyalistler bunu yapmazdı.

Erkekler Ne Diyor 19

• Müslüman'lara yaptıkları derken araplar filistini kendi elleriyle sattılar yahudilere . Adamlarda kafa var kullanıyor , zenginleşiyor ve yönetiyorlar . Güçlü olan kazanır doğanın kanunu bu böyle ırkçı yaklaşımlara gerek yok banane araplardanda yahudilerdende .

0|0
    0|0
  • İnsanlara bakıyorum, yahudiler yaptıklarında dibine kadar haklı. Bu hakkı elde ettikleri için değil, insanlar hakettikleri için..

dipsoru: ilüminateye nereden üye oluyoz lan ?

1|0
    0|0
  • peki savaş dursa ve hitler kazansa idi büyük toprak çogunlugunu sence onlar uslu dururmuydu insanlara güç vermeyeceksin en güçsüz insan bile güç sahibi olunca bir başkası olur..

0|0
    0|0
  • hitler dünyayı yahudilerden kurtarayım diye dünya savaşı çıkarmadı, yenilgi başlayınca yahudileri öldürdü.

dünyayı hiç bir ırk kirletmez ve yüceltmez. bizim gücümüz yetse bizde parçalar ve yönetirdik. kızmaya gerek yok. zamanında bizde avrupayı az yıpratmadık.

0|0
    0|0
  • Bu senın dediğin aşagı tukrsem sakal yukarı tukrsem bıyk hesabı oluyor.Yahudiler konusunda belki haklıydı ama bu mucadeleyi kendi kazansaydı emın ol onunda yahudilerden farkı olmazdı

0|0
    0|0
  • arkadaşlar size önerim;

türkiyenin siyasi intaharı- yeni osmanlı tuzağı yazan cengiz özakıncı

mutlaka okuyun aslında işin içinde neler var hepsi anlatılıyor

mütakip kereler tavsiye ettiğim bir kitaptır, bende her türkün okuması gerekiyor

şu an aklınızda olan soruların yüzde doksanına cevap olabilir

0|1
    0|0
  • katliamı nasıl desteklersin ya.insan yaşamının değerini bilmeyen sizin gibiler midemi bulandırıyosunuz.

1|0
    0|0
  • Evet haklıydı.

1|2
    4|0
  • aslında bu konu hakkında çok bilgili degiliz bazı kesimler hitlerin bunu bilerek yaptıgını söylüyor çünkü önceden rochilt israil i kurmak istemiş hiç kimse gitmemiş vs vs

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küredeceksiniz hitler

0|1
    2|1
  • hiç bir şey insanlık suçu işlemeyi haklı çıkarmaz

0|0
    0|0
  • Herzaman hitleri sevmişimdir adam haklı!

1|1
    0|0
  • Milliyetcilikle bagli olarak ulkesi icin biseyler yapmis ve de bu gun kimse oyum buyum demiyo.alman im diyor.her kezi ulkemize yazik bunlara diye aldilar bak bugun yok ozerklik yok bolge

yok dil mil bune be.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bende dünyada din,dil,ırk ayrılıklarının olmamasını destekliyorum.Tarihte çıkan tüm savaşlar ya din, ya da ırk yüzünden çıkmıştır.Ayrıca başbakan Yahudi derneklerinden ödül alan birisidir.Bunlarda göz ardı edilmesin.

0|0
    0|0
  • Bence müslümanlara soykırım yapılması lazım.

1|2
    2|0
    • Bu sitede aklı mantığı ayrı oynayan senin gibi birilerini bulduğuma sevindim.

• nolursa olsun katliam, soykırım vs. olaylar hiç bir zaman olumlu sayılabilecek bir durum değildir.

0|0
    0|0
  • Haklısın Müslümanlar melek.

Recm'i de Hristiyan amcam yapıyo zaten

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hitler haklıydı diyorsunda şimdiki güçlü ısrail devletinin yaptiklarinin cezasını o dönemde yaşayan kimseye zararı olmayan avrupada resmen sığıntı gibi yaşayan yahudi halkına niye keselim. sen yahudi deyince aklına gece gündüz kötülük düşünen planlar yapan adamlar geliyor heralde yoksa o dönemde öldürülen yüzbinlerce bebek kadın çocuk yaşlı senin benim gibi insanlar aileler olduğunu bilseydin bir soykırımı haklı görmezdin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yol bilen kervana katılmaz

eşeğin kuyruğunu çarşıda kesme kimi uzun der kimi kısa

eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşektir

0|0
    0|0
  • Hitler aksine yahudinin bir oyunudur , katliamlar kudüse olan göçü artırmıştır

0|0
    0|0
  • esek semer vs.

0|0
    0|0
  • Haklıydı diyenlerin psikolojik tedavi almaları gerektiğini düşünüyorum.

2|0
    2|1
    • Weimar cumhuriyeti zamanında yahudilerin ülkeyi ne hale getirdiğini biliyor musun?

• Biz siyasi tarih biliyoruz. Yahudi televizyonunda, yahudi belgeselleri ve filmleriyle tarih öğrenmiyoruz.

Fark bu canım. Bu anormallikle, ben anormalim kabul ederim

• Uzatmayacağım iyi geceler ^^

• Haklıydı, ama çok insanlık dışı yöntemler tercih edildi. Bu yüzden Hitler'i savunmuyorum.

0|1
    1|0
    • Siz nasıl bir katliamı savunduğunuzu biliyor musunuz? Kim ne yapmış olursa olsun çoluk çocuk demeden "katliam" yapmanın ve bu katliamı savunmanın hiçbir insani yönü yok.Bırakın olaya siyaset karıştırmayı sadece vicdani olarak bakın o zaman anlarsınız belki.

• Ortada bir katliam var mı,Almanlar dahi bunu kabullenmiş mi? Evet.Gerisi beni zerre alakadar etmiyor.Siyasi tarihinizin yanısıra bir parçada vicdanınızla düşünün.

• Şimdi fark ettim aynı anda dediğimizi.

• Hitler yahudiler iöldürdü amacı yadudilerin vaadedilmiş topraklara yani filistine yerleştirmekti çok derin konular bunlar :D

0|0
    0|0
  • hitler çok haklıydı hitler adamın dibi dibii

0|0
    1|0
  • Keşke o dönemde Yahudi olarak doğsaydında aynısı senin başına gelseydi.

0|0
    1|0
    • Bu zamanda Türk olarak Türkiye'de doğmak ile aralarında pek bir fark olduğunu zannetmiyorum.

• Haklı değildi amaç yahudi devleti kurmak olunca iyice haksızlaşıyor.

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun Allahın verdiği canı Allah alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...