Yetenek sizsiniz mi, yeteneksizsiniz mi?

Yetenek sizsiniz mi yeteneksizsiniz mi? Sizce yetenek sizsinizdekiler gercekten yeteneklimi :D

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen diyorum bu kadar saçma gösteri olmaz diye kesin juri eleyecek diye Hülya Avşar'ın değimiyle Yıldızlı evet alıyorlar ve 3 juride evet diyor şaşırıyorum bazense çok iyi performansları beğenmiyorlar anlaşılır gibi değil de bir çoğunda fazla bir yetenek yok sıradan şeyler yapıyorlar :\

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yok ya normal bi çalışmayla 1 ayda yapılabilecek hareketler çoklarınınki..

0|0
    0|0
  • Yetenekliler yok değil bayağa yetenekli olanlar var.yeteneksizler de var o ayrı

0|1
    0|0
  • uzaktan yakından alakası yok.. secenler de secmeyi bilmiyor zaten..

kıcını yırtıp ingilizce sarkı söyeleynlere bayılıyorlar, sokak dansları, agzındanosuranlar, jimnastik kursundan fırlayanlar daha neler neler... ıyyyy

0|0
    0|0
  • yeteneksizlik konusunda çok yetenekliyim

0|0
    0|0
  • oraya cıkmak ıstemek bıule super.adam hıc bısı yapmıo ama guvenıo kendıne basvuruyo helal.

0|0
    0|0
  • valla orada aref , karizma show dışında hiç bir zaman öyle aham şaham bi gösteri görmedim

0|0
    0|0
  • Güzel bir yakalama brawo :D

0|0
    0|0
  • yeteneksizlerin mekanı olmuş orası :D

0|0
    0|0
  • yeteneksizsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çoğu saçmalık.

0|0
    0|0
  • bitiyorum şu kelime oyunlarına bitiyorum...

0|0
    0|0
  • Yetenek benim.:)

1|0
    0|0
  • Cogu yeteneksiz.aralarinda cat pat yetenekli cikiyor.Digerleri icin maksat televizyona cikmak

0|1
    0|0
  • Yeteneksizler :) Ekrana çıkmadan önce uyarmıyor mu kimse bunları anlamıyorum ki :)

0|0
    0|0
  • 3 hayır alıp uğurlanan insanlara gülecek bir şey bulamıyorum ben.Aksine onlar dünyanın en özgüvenirli insanları.

0|0
    0|0
  • Yeteneklisi de yeteneksizi de var hepsi renk katıyo işte yarışmaya.Sadece ilk çıktığı zaman izliyodum şimdi bakmıyorum bile.

0|0
    0|0
  • Izlemem, çok saçma buluyorum.

0|0
    0|0
  • yeteneksızım

0|0
    0|0
  • O yarışmayı sevmiyorum, yetenekten ne anladıklarını bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yeteneksizler grubu(başta hülya avşar)

0|0
    0|0
Yükleniyor...