Sermaye mi (Kapitalizm)? Emek mi (Sosyalizm)?

Sermayeden mi yanasınız? (Kapitalizm)

İşçiden, emekçiden mi yanasınız? (Sosyalizm)

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İkisi de önemli. İşveren tok gözlü olacak, işçi işini doğru yapacak.

0|2
    0|0
    • İşveren adaletli olup çalışanların hakkını yememeli, işçi de görevini layıkıyla yapıp aldığı paranın hakkını vermeli

• Kapitalizm candır komünistler nefrettir

0|2
    2|3
    • Sermaye sahiplerine blowjob yaptığını duydum. bu sitede hakkında çok güzel şeyler söylüyorlar :)

• Ben senin ananmıyım ananın üstünde ki adam mıyım ne diyon?

• Sosyalizm.

Kapitalizm çıkarlar ve egolar üzerinedir. Sömürmeye dayalıdır.

Büyük balık küçük balığı yer hesabı.

Zayıfsan ölmeye mahkumsun.

Tepedekileri beslersin sana ise çocuğun eline oyuncak tutuşturur gibi emeğinden daha azını verirler.

0|0
    0|0
  • Hellenizm var ondan yanayım

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• kominizmden yanayım yanii tanımına uyucak şekilde kesinlikle dinsizlik olarak görmüyorum bunu bazı aptallara sor kominizm dinsiz diyecekler ben tanımına uygun olarak uygulanırsa çok güzel bir sistem herkes eşit oalack tıpkı peygamberimiz ebubekirle bilalhabeşiyi aynı konuma çekmek gibi

0|0
    0|0
  • Marksist sosyalizm.. leninist sosyalizm..silahli halk savasi..militan sosyalizm..lenin stalin.che guvera,

0|0
    0|0
  • kapitalizmden yanayım...bunca patentli ürünü kodumun marksistleri üretmedi..sermaye olmadan üretim olmaz...onun mülketide ortak olmaz bireyin özgürlüğü ancak toplumu özgürleştirir asıl kölelik sosyalizmdedir bürokrasinin kölesi olmıcam hiçbir zaman özel mülkiyet özgürlüğün emeli ve güvencesidir...

0|0
    0|0
  • Bu devirde işçiler daha çok yıpranıyor ve eziliyor. Herkesin hakkının verilmesinden yanayım.

0|0
    0|0
  • işçiden, emekçiden yanayım.

0|2
    0|0
  • terazi dengede olsunda :D

0|0
    0|0
  • kapitalizme doğa olarak karşşıyım. özetle alnımın teriyle kazandığımın yanınndayım

0|0
    0|0
  • Harmandan yanayım.

0|0
    0|0
  • işçiden emekçiden yanayız sosyalizim candır

0|1
    0|1
  • kendi başınızı yiyin diyorum

0|1
    0|2
  • kapitalizmden yanayım.n demiş napolyon.para para para

0|0
    0|0
  • Bende Hellenizm'ciyim Bende ondan faydalanıyorum..

0|0
    0|2
Yükleniyor...