Neden erkeklerin Allah korkusu az oluyor?

İstisnalar var öyle olmayan erkekler var onlara saygı duyuyorum ve öyle olmayan erkekleri bu sorudan tenzih ediyorum.

Ama istisnaları çıkartınca kalan erkeklerini yani erkeklerin % 95'nin ya da %90' nın maalesef Allah korkusu çok çok az.

1.Erkeklerin neredeyse hepsi zina yapıyor

2.kızlarla oyuncak gibi oynuyorsunuz çoğunuz aldatıyor çoğu ümitlendirip kızları ortada bırakıyor.

3.Erkeklerin büyük çoğunluğu sular seller gibi alköl alıyor halbuki alköl dinimizde haramdır.

4.Çok çok fazla yalan söylüyorsunuz

5.Ticarette erkeklerin çoğunluğu kazık atıyor hile yapıyor

6.Erkekler namaza yaşlanınca başlıyor

Hep merak etmişimdir neden erkeklerin Allah Korkuları Zayıf siz neden dine göre yaşamaya çalışmıyorsunuz?

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu işin erkeği kadını olmaz başta hepimiz kuluz zaten bu genelleme yanlış

1.erkek zina yapıyor demişsin kiminle yapıyor kadınla yapıyor tabiki

2.ne gelirsek benim çevremde ne kadar aldatma potansiyeli yüksek insan var kızlar hep onlara bakıyorlar sonra pişman oluyorlar nerde adam gibi adam var onları arkadaş olarak görüyorlar

yani kızlar hep çürük elma seçiyor yapcak birşey yok kızların sorunu

diğerlerini de sıralarsak illa erkeklerin yapabilceği işler değil bütün insanlar bu günahları işleyebilir ama bir insanın günah işlese bile kalbini açıp bakabilir misin bakamazsın belki senin bu şekilde sevmediğin bir insanı Allah seviyor nerden bileceksin

o yüzden benden sana tavsiye insanları yargılama herkes kendi hayatından sorumlu ne de olsa

0|0
    0|0
    • Ben Allah sizi sevmiyor demedim sadece çoğunluğunuz dini hükümlere göre yaşamıyorsunuz bunun nedenini sordum cevap veremiyorsan bence burada oyalanma

• sen bana laf sokmaya çalışırsan ben de hakaret ederim tabi azıcık edepli ol

• Sen mi edepten anlayacaksın hadi canım git işine

Erkekler Ne Diyor 12

• kaç tane erkek tanıyorsun acaba ?

0|1
    1|0
    • Saymadım ne fark eder bu sizi Ahlaklı mı yapacak

• Sormadın soru cümlesi yok bazı şıklarda . sorularına bak önce

istisnaları "4.Çok çok fazla yalan söylüyorsunuz" bununla tenzih edemezsin

zoruma mı gittiyse? konuşmayı bile bilmiyorsun ya

Cümlelerini iyi secemiyorsun bile.

Yaşantıma şirk koşarak müdahale edemezsin.

• Bunun müdahale ile alakası yok cümlelerimide sana beğendirmek zorunda değilim buradan konuyu şirk koşmaya getirmen beni sadece güldürür

• güzelim sen hiç sokağa çıkıp dolaşmıyorsun anlaşılan madem din iman diyorsun biliyorsundur ki dinimizde vücut hatlarını gösteren açıkta bırakan kıyafetler giymek günah ben bugün sokaklarda dolaşırken bakıyorum daha 13 yaşında ama heryeri görünüyor tahrik oluyorum bu erkeğin doğal yapısıdır yani bir yerde bir bayan açıyorsa etraftaki erkek mutlaka tahrik olur bu doğal olanı.ha sanki bir de erkek zinayı tek başına mı yapıyor unutma ki genelevde çalışanların hepsi bayan ben henüz duymadım genelevde çalışan bir erkek :-)

0|0
    1|0
    • Ama zina yapan erkek kadından daha fazla genelevdeki kadınların çoğu yabancı uyruklu onlar Müslüman değilki

• diyorsun ki erkek kendi kendine aldatıyor yani bumu çok duyarım ay işte şu erkek eşini evli biriyle aldatmış ya karşıdaki bayanda evli sonuçta aşırı bir kültür yozlaşması yaşıyoruz şu cinsel aktivite bölümündeki sorulara bakarsan biraz anlarsın kızlar nasıl cevaplar yazıyor inan ağzım açık okuyorum çoğu yorumu okurken

• Karşı taraf kadın ya da evli kadın olunca sen zina yapmış olmuyor musun ki? O zaman sana günah yazılmayacak mı ki? Sanki

• bence sorun ailelerde yani aile demekki iyi yetiştiremiyor çocuğunu ama çok iyi olanlarda var yani erkeklerin hepsi aynı değil zina demişsin benim bir sürü arkadaşlarım hiç biri bile zina yapmamış insanlar ben de dahil bu yaşıma kadar olmadı olmıyacak da kimse bana diyemez neden yapmadın sormayada hakkı yok ben hiç hayatımda alkol alan ya da içki içen görmedim sadece bir büfede ağzına almıştı oydu valla hiç görmedim ben bilmiyom sen nerde yaşıyonki

0|0
    0|0
    • İyide arkadaşım ben başında istisnaları tenzih ederim diye yazdım seni ve arkadaşlarını tebrik ederim ama benim sorum sizin gibiler için değil ki zaten.senin soruna cevabımda ben Kayseri'de yaşıyorum

• yanlış anlamayın lüütfeenn nolur beni eklermisiniz konuşmak istiyorum sizin için uygunmu lütfeenn

• yanlış anlamayın lüütfeenn beni eklermisiniz konuşmak istiyorum sizin için uygunmu lütfeenn

• ahlaklı olmakla allah korkusu arasında sebep-sonuç ilişkisi yok. bu yüzden başlık daha temelde yanlış.

0|0
    0|0
  • Bence cevren bozuk senin bnce kadinlarinkinden suphe etmek gerek yalan sizde sadaktsizlik sizde deger kiymet bilmemek sizde kadinlar hic zina yapmiyo bundanda eminsin ortalikta bakire yok ya

0|0
    0|0
    • Ben bakireyim ayrıca yüzdeye vurunda erkeklerde daha fazla

• İllaki kadınlarında dine göre yaşamayanları vardır ama bu konuda erkekler açık ara fark atıyorlar bende bunu anlamıyorum mesela aldatmayan kadın vardır ama aldatmayan erkek yoktur yani niye hepsi birden batıyor

• Evet bu konuda haklisin aldatmayan erkek yok olabilir

ama biz daha cok seviyoruz kadinimizi

• ilk kısmı okudum dedim ne diyor bu işsiz

ikinci kısmı okudum ve hak verdim

bilmiyorum dostum bunları ben de yaptım bilmiyorum...

1|0
    0|0
  • güzel bir konuya barmak bastın

0|0
    1|0
  • neyse bu konuyu özelden tartışmak isterdim ama öyle bir şansım yok sanırsam zinalar artıyor kültür yozlaşması var sana katılıyorum sadece diyeceklerim bu kadar eğer kabul edersen beni ekle de özelden tartışalım sonra siler engellersin ?

0|0
    0|0
  • çünkü dine inanmıyorum

bi de bizim bir arkadaş var sırf karıya kıza bakmayayım diye gözlerini kısarak yürüyor

yani istisnalar da var

0|0
    0|0
  • O erkekleri büyütenler, KADIN'lar.

0|0
    0|0
    • Annen sana oğlum git zina yap alköl alda gel mi diyor?

• ben şahsen dine göre yaşamayı düşünmüyorum nedenini sorarsan inan meselesi

0|0
    0|0
  • erkekler kızlar kadar vicdanlı değil haklısın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu saydıklarını dinle diğil bence toplumsal etkiler olarak bir araştır derim bunlar allah korkusu az ya da çok diğilde toplumda bakış açısı olarak mesala bir erkek bir kaç kızla görüşse herkes normak karşılar içkiyi çok içene adam derler daha çok yani toplumsal değerler yanlış başda

0|0
    0|0
  • çünkü toplum onlara sınırsız özgürlük tanıyor.. çok dengesiz çarpık bir yapımız var düzelmesi gerek..

0|0
    0|0
    • iyi ozaman sende özgürlüğünü sınırsız yaşa ve bizler gibi ol.bunu mu istiyorsun?

kadınla erkeği aynı yaratmış olsaydı bir kere siz de kızlık zarı denen bir şey olmazdı.

yada erkeği kadının ki gibi ilişkiye girdiğinde bakirliğiini alacak bir organ benzeri birşeyle yaratırdı.

• Çok farklı yerlerden bakıyoruz olaya. Ben özgürlük istiyorum demedim öyle bir düşüncem yok. Bu bir, ikincisi kızlık zarı enfeksiyon mikroptan koruyucu olarak var namus namus diye kadınların başına kakılsın diye değil. Günaha ortak giriliyor, ahlaksızlığın kadını erkeği yoktur.

Yükleniyor...