Doğu Perinçek ile Öcalan ilişkisi ?

Doğu Perinçek ile Pkk lideri Öcalan'ın yıllar önce görüştüklerinde gayet samimi poz verdikleri fotoğrafları var. Ne düşünüyorsunuz ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• O dönemler kürt hareketini yanına çekip onları dağdan indirmeye çalıştığı söyleniyor bunda başarısız olunca şimdide ulusalcılığa soyunduğu.Tayyip gözümde neyse perinçek de aynıdır.İkiside terörist başıyla aynı samimiyette.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu adama acıyorum.

Kemalistler: PKK'lı bu adam, Öcalan'la samimi diyor

Kürt milliyetçiliği kırması sosyalistlerde, bu adam ulusalcı-faşist diyor

Kimseye yaranamıyor bu adam :)

0|0
    0|1
    • Eğer Ergenekon diye birşey varsa, en somut örneği Perinçek'tir.

Bir insanın bu kadar ideoloji değiştirmesi normal değil.

• 80lerde Maocu komünistti. 1996'ya kadar böyle sürdü. 1997 itibariyle bir anda kültürel milliyetçi kemalist oldu. Ne olduysa bu adama. Yıldırım düştü sanırım :)

• Derin devletin adamı olduğu şüphesindeyim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Adına ergenekon mu gladyo mu ne derseniz deyin Perinçek Türkiye'deaaliyet gösteren derin yapılanmanın bir adamıdır.aslında ne ulusalcı oldu ne kürtçü sadece görevi icabı o zaman öyle hareket etmesi gerekti sonra böyle.

0|1
    0|0
  • Doğu Perinçek, 60-70’li yıllarda Maocu, komünist 80’li yıllarda Apocu, 90’lı yıllarda Milliyetçi, 2000’li yıllarda darbeci ve Atatürkçü diyor bir de kendisine. Büyük bir transformasyon. Ben bu kadar döneklikten, bu kadar değişime, metamorfoza uğramış adamların isimlerinin ortalarda dolaşmasına tahammül edemiyorum.

0|1
    0|0
  • doğu perinçek ulusalcı dandik bir adam. o dönem onların yaptığı ispiyonları iyi biliriz bir sürü genç harcandı onların yüzünden.şimdi layığını buldu ama.öcalan'ın tırnağı etmez

0|2
    1|0
  • sevmem doğu perinçek'i yalama bir insandır kendisi

0|1
    0|1
Yükleniyor...