Kuzenim yarışmaya girecekmiş ama konu bulamıyor, yardım edebilir misiniz?

arkadaşlar kuzenim bi yarışmaya girecek... şiir ve hikaye yarışması konu serbest ilçe genelinde hikaye yazarak katılmayı düşünüyor ancak konu bulamıyor çarpıcı ve etkileyici bi konu olmalı diyor herkesin aklına gelmeyecek Türkiye'de fazla yazılmaış bi konu ancak dikkat çekmeliymiş mesela kurtuluş savaşları çanakkale savaşlar aşk gibi konularda herkes yazıyor böyle güzel konular ama fazla hikayesi olayan bi konu yardım edebilir misiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kuzenin kaç yaşında?

0|0
    0|0
    • kadına şiddet,engellilerin sorunları,hayvan hakları,petrol satan ülkelere gelen demokrasi :P gibi konuları yazabilir mesela :D

Erkekler Ne Diyor 5

• kırmızı başlıklı kızın, aslında türban mağduru olduğunu anlatsın.

dipnot: "din ile dalga geçmiyorum. inancım var."

0|0
    0|0
  • Hiv + üzerine yazsın ya da sosyal sorumluluk üzerine.Tabi muhafazakar bir grup değerlendirecekse bu yazıları o zaman daha çok muhafazakar konularda yazsın.

0|0
    0|0
  • soyları tükenen nesiller güzel konu olabilir

0|0
    0|0
  • Kuru fasulyenin faydaları deniyor gerçekten de faydaları var mi diye araştırsın

0|0
    0|0
  • Hayvanları yazsın ülkemizdeki sokak hayvanlarını anlatan bir araştırma olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kuzenin feminizim hakkında ve kadın hakları hakkında bir yazı yazsın.Kadınların Türkiyede ne tür haklara sahip olduğunu, hangilerinin çalıştığı hangilerinin çalışmadığı ve polise gidince ''o senin eşindir hem sever hem döver'' felsefesinin kalkmadığını vs vs.Hem gelişimleri ve halen gelişmemiş olan bakış açıları hakkında yazılar yazsın :)

0|0
    0|0
  • Engelliler hakkında bir konuya değinebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...