Kapat

Ingilizcemi ilerletmek istiyorum

bunun için tavsiyeleriniz nelerdir? önerdiğiniz bir site var mı ya da bir teknik? bu arada üniversite sınavlarınada hazırlanıyorum

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben ingilizcemi ilerletmek için hep yabancılarla sohbet etmeye calıstım bır ara ama olmuyor hep cıvığı cıkıyor :)

ibce hıkaye kıtapları var onlardan al bır suru hep ceviri yap .. öncelıgın gördugun yazıyı anında cevırme becerısıne sahıp ol , sonra yabancı fılmlerı ızle alt yazısız kulagın asına olması ıcın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• konuşarak pıraktis yapalım kenks ben yardımcı olabilirim sana

0|0
    0|0
  • yabancı arkadaşlar edinin, mesela bütün çin yahoo kullanır bunun sebebi dil ilerletmektir, yabancılarla chatleşirsen git gide ilerlersin.

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle pratık yaparak ve konusarak. Ama öncesıde var. Soyle bırsey olmaz mesela ben ıngılızce oğrenıcem deyıpte öğrenmek yok öyle bır dunya Çok uğrasman lazım

0|0
    0|0
  • link

iyi bir site

0|0
    0|0
  • ingilizce dizi izle mesela house (türkçe altyazı izlesen de olur )

maksat kulağın alışsın

sonra bol bol ingilizce sözlerinin olduğu videolu ingilizce şarkı dinle

(bunlar konuşmanı dinlemeni anlamanı geliştirir ama grammer eksiliği için önerim yok)

0|0
    0|0
  • birebir konusmadıktan sonra... gerisi hikaye... 8 ay gibi kısa bir sürede pratik yaparak ögrenebilirsin... ama face to face sart!

0|0
    0|0
  • Gerilet bence , cünkü başaramayacaksın , asla o ingilizceyi konuşamayacaksın ahahahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lisan öğrenmenin en güzel yolu o lisanın konuşulduğu ülkede yaşamak bir süre..Bu imkan yoksa bir yabancıyla konuşmak ya da chat yapmak da işe yarar..

2 yol daha duydum ama hiç denemedim bilmiyorum..Belki sen denersin..

1. internette bazı amerikan dil kursları var..kayıt oluyorsun ve ders için müsait olduğun saatleri bildiriyorsun onlar da seni telefondan arayıp önce ingilizce düzeyini ölçecek bir sohbet yapıyorlar sonra CD gönderip ders saatlerinde evde olmanı istiyorlar ve telefonla arıyorlar..dersler çeşitli konular üzerinde sohbet üzerine..böylece konuşma pratiğin gelişiyor..

2. Bilinçaltı metodu ile (sanırım hipnoz) ingilizce öğretildiği iddia ediliyor..Yanında aileden biri olmadan gitme..hipnoz diye bazı olaylara kurban gidebilirsin..

0|0
    0|0
  • bence 10 dakikada ingilizce kitaplarından ve konuşma kılavuzlarından al bbende ingilizce almanca var şimdide fransızca almak istiyorum tavsiye edrm

0|0
    0|0
  • Alt yazılı film izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...