Ankara'da yazın cüretkar bir şekilde giyinebilir miyiz?

Ankara'da yazın mini etek dekolte ısacası açık saçık şeyler İzmir'deki gibi giyinebilirmiyiz yoksa bu hoş karşılanmaz mı?

Güncellemeler:
yenimahalle dolayları
arkadaşlar zmiri değl ankarayı soruyorum izmiri sadece örne verdim

0|0
14|27

En İyi Erkek Görüşü

• "ben Adriana Lima'yım" edalarında dolaşmıcaksan giy, sorun olmaz.

ama türk kızlarının %95'i teşhirci olduğu için, ve de abaza çok olduğu için her türk kızı kendini Adriana Lima falan sanıo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• keçiören, etlik, sincan, mamak, demetevler , aydınlıkevler gibi yerlerde sıkıntı olabilir..

bahçeli emek çayyolu tunalı çankaya..

serbest bölge :)

1|0
    0|0
  • Ankara değil Türkiyenin Her Noktasında Giyinebilirsin, Bu sadece senin kararlarına bağlı, gerçekten kim ne diycek, ne olcak diye giyinememekten daha ayıp bir olgu yaklaşım olamaz.

1|0
    0|0
  • bahcelıde evet ...

ama istersen bodruma gel cıplak gez kımse dönüp bakmaz daha rahat edersınız..;))

1|0
    0|0
  • Semtten semte göre değişir. Bir şey olacağından değil elbette ne istiyorsan giy de, laf atan, mal mal bakan çok olur. Memlekette öküz çok en nihayetinde.

Cüretkar bir şekilde giyinen kadınların sayısı artsa hayat daha bir güzel olur bence zaten.

2|1
    0|0
  • arkadaş şu soğukta bile mini giyebilen kızlarımız varsa kalanı koy dötüne rahvan gitsin oluyor. sen cüretkarım diyorsun ya, senin havan ankarada işlemez:D:D ben kendim gördüm ve izmirin kızlarına birşey demiyorum. ama bi dip not dikkat et izmirin kızı ankaranın kızlarından daha cok ilgi ceker... (bende manisalıyım ama ankarada kalıyorum.)

0|0
    1|0
  • mamak,keçiören,etlik,sincan,ulusda giymemelisin kendi ruh sağlığın için-kızılay,çankaya,bahçeli emekde sıkıntı olmaz,semtine göre değişir kısaca..

diyen hakancamcıya katılıyorum

1|0
    0|0
  • ankaranın neresı ama semt ten semt'e fark var Türkiyenin başkenti orası başkent olmasını bırak, herkes istediği gibi giyinebilir kimse karışamaz.

0|0
    0|0
  • Giyersintabi neden giyemeyesin kinkim karışır. Yobaz olan yerlere gitmezsin olur biter. Böyle cürretkar giyinen bayanlarda cok ankarada

0|0
    0|0
  • Türkiye'de hiçbir yerde gezilmez.sanıyor musun yenimahallede laf atmazlar yada istanbul Taksim'da yada İzmir Alsancak'ta..

0|0
    0|0
  • İzmirli olup Ankara'da okuyan biri olarak cevap vereyim; İzmir'de maalesef herkes normal karşılamıyor bunu bil :) Ankara'da da gidip şehrin uygun olmayan yerlerinde giyersen senin adına hoş olmayan olaylar gerçekleşebilir bence.Ama daha elit yerlede giyebilirsin çok rahat.

0|0
    0|0
    • ben izmir kızları çok rahat giyinebilir istediğini diye duydum modern şehir olduğu için

• Tamam modern şehir ama herkes aynı kafada olamaz değil mi?Sadece kulaktan dolma fikirler olmasın düşüncelerinizde gidip görün inceleyin bence İzmir'i.

• istediğin gibi giyinebilirsin artık millet bıkmış.. ekonomki problemlerden kadınları göremez olduk :(

0|0
    0|0
  • mamak,keçiören,etlik,sincan,ulusda giymemelisin kendi ruh sağlığın için-kızılay,çankaya,bahçeli emekde sıkıntı olmaz,semtine göre değişir kısaca..

1|0
    0|0
  • Bence hiç bir sorun olmaz :) merak etme herkes alıştı buna yani :) Hatta bu şekilde dolanırsan bir sürü de arkadaşın olur :)

1|0
    0|0
  • sen giymek istedikten sonra sana her yer paris veya izmir fark etmez..

0|0
    0|0
  • Eğer kendinize güveniyorsanız,

göz zevkimizi bozacak selülitleriniz yoksa

güzel karşılarız neden olmasın :))

0|0
    1|0
  • karşılanmaz tabikide orası izmir :) sincan dolaylarında falan durucaksan hele hayatının son günü olabilir yane :)

0|0
    1|0
  • istedigin yerde istedigin gibi giyin.

2|0
    1|1
  • Türkiye'nin en büyük illerinden 2. Ve başkent gayet tabi giyilir.Ankara modern bir şehir

1|0
    0|0
  • yazın ankara hep öyleki zaten

0|1
    0|0
  • bir ankaralı olarak bence bir sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • sen hindistana git jarawalar sana kabilelerini açarsan onlarla çıplak gezebilirsin.

0|0
    0|1
  • yenimahallede istedini yapabilirsin solcu mekanı orası tutucu değil :) şahsen ben batıkentteyim :D

0|0
    0|0
  • istediğin gibi giyin.içinden geldiği gibi giyin

0|0
    0|0
  • Ankara türkiyenin bir şehri değil mi yani

0|0
    0|0
  • ben giyinirim yaz yada kış farketmez

0|0
    0|0
  • giyebilrsiniz kimse karışamaz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Semtine göre değişir. Yenimahalle'de giyinebilirsin. Ayıplar gibi bakmazlar.

Ayrıca İzmir'de de semtine göre değişiyor. Her yerde açık giyinemiyorsun.

0|0
    0|0
  • yenimahalle çok büyük bir ilçe neresinde olacağına göre değişir bunun cevabı. mesela bir demetevlerde karşıyakada bakışlarla yerler valla hatta bakışla kalmayabilir de :S

0|1
    0|0
    • çakma karşıyaka'lar olmamalı.

mesela izmir civarlarındaki karşıyaka'nın gereksiz yerleri bayraklı yapıldı.

• bu bir tesadüf olamaz chemistzy:) benim de çocukluğum karşıyaka'da geçti, çakmasında değil:)

senin balonun sarı, benimki kırmızı ve ikimiz de galatasaraylıyız. bu da bir tesadüf olmaza:)

başka da aklıma tesadüf olamayacak şey gelmedi. halbuse, daha çok sayabiliyordum:)

• amma karşıyakalı varmış burada da ne fanatiksinz! hiç de çakma değiliz birkere ama fanatikliğim de yok zaten çocukken de demette oturuyordum :D

senn kırmızı balonun TS hatrlatıyor yorumlarımızı ardışık yaparak seni trabzondan kurtarmaya çalışıyorum :P

daha çok sayacağın tesadüfler daha çok önem arzedebilirdi aslında ama neysee :D

• Cüretkarın açılımı nedir yada mini eteğin boyu ?

0|0
    0|0
  • Sınırları aşan kızlar görüntü kirliliğine neden oluyor.

0|2
    2|4
  • yok beni çok giyim bozar.

1|0
    1|1
  • Ankarada'da olsan İzmir'de de olsan her yerde mini etek giyilmez bence.Tabii Ankarada'da da var açık giyilebilecek yerler.Ama açık saçık giyinip yenimahalle de yahut kızılay'da dolaşmak nasıl olur bilmiyorum bu dediğim ayıplamak değil sadece laf atılması. (: Ama git Bahçeliye istediğin gibi giyin.Ne laf atan olur ne başka bir şey.

0|0
    0|1
  • Sapıklardan korka korka üstümüze gelmelerini kendilerine güvenmelerini sağlıyoruz sallama istediğini giy ...

0|0
    0|0
  • çoğu semtte hiçte hoş karşılanmaz çook nadir yerlerde rahat rahat giyebilirsin

0|1
    0|0
  • öyle giyinip çinçine git sağ çıkamazsın. parçalarlar.

0|0
    0|0
  • Ankara'yi bilmem ama her neresi olursa olsun yerine gore giyinmek en mantiklisi.

0|0
    0|0
  • ne fark var ki oralarda ?

0|0
    0|0
  • Recm ediyorlar sakın deneme

0|0
    0|1
  • gözleriynen yir seni herkes:(

0|0
    1|1
  • bu şekilde giyinip durakta otobüs bekleyeceksen mal mal bakan adamları da göz önünde bulundurarak giyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...