Sizce gelecek nasıl gelecek?

Arkadaşlar sizce 1000 yıl sonra neler değişecek? Teknoloji olarak daha ne kadar ileri gidebiliriz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Işınlanmalar olacak. Diğer gezegenlerde yaşam olacak. Hatta Dünya tahliye edilebilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • İnsanoğlu yeni yaşam arayışına zaten girdi bu muhtemel ancak ben dünyadaki yaşamın biteceğini düşünmüyorum. illaki bir alt grup kalacak burada herkesi götürmezler bence :)

• Teşekkür ederim. Dediğin olabilir :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Aklımızın eremeyeceği kadar büyük değişiklikler olacağına inanıyorum. Hayat eminim ki çok daha kolay olacak.

0|0
    0|0
  • teknoloji uzay çağından sonra kalmayacak. yeni bir savaş çıkarsa zaten dünya ilkçağa döner.

einstein: " 3. dünya savaşının nasıl çıkacağını bilmem ama 4. dünya savaşı taş ve sopa ile yapılacak"

0|0
    0|0
    • evet bu ihtimal tabiki var. ama enstien tanrı değil fazla putlaştırılıyor bazı varsayımları çoktan çürütüldü. Her ne olursa olsun teknoloji birden yok olsa bile bilinç var olduğu sürece çok zor... revolution güzel bir bilim kurgu ancak öyle birşey bir ihtimal

• bu da sadece bir ihtimal. diğerleri gibi

• ben oldukten sonra dunyanin ... :):)

0|0
    0|0
  • yarına çıkıp çıkmıcagımız belli degil televizyon 15 senede ne hale geldi sen düşün bini :D

0|0
    0|0
  • sen önce bir 100 yıl sonrayı hayal et 1000 yıla ufkun vede hayalin yetmez tatlım

0|0
    0|0
  • 1000 yıl sonra dünya mı kalır

0|0
    0|0
    • 1000 yıl dünya tarihi için çok kısa emin ol.

• Dünya tarihi değil önemli olan dünya zaten yerinde kalır insanlık tarihi açısından söyledim.

• Bence insanlik karanlik caga geri donecek.

0|0
    0|0
  • uzayli sevgili yapicaz

0|0
    0|0
  • ben olmadıktan sonra sıçarım geleceğe

0|0
    0|0
    • ben yaşlandığımda kendimi dondurmayı planlıyorum :) (sırf meraktan)

• ailem sevdiklerim ve benim zamanıma ait bir dünya yoksa özlem ve pişmanlık içinde kalırım. dondurma olacaksam şimdi olayım da güzel kızlar yalasın :P

• 10 yıl sonrasını düşünemiyorum ben.

0|0
    0|0
  • 1000 yıl sonra herşeyi robotların yapacağı kesin...

0|0
    0|0
    • belli bir ölçüde üretimde evet ama insanoğlu kendinden daha zeki bir canlı üretebilir mi?

• Vallahi kardeşim bu gidişle insanlar bile kalmayacak bu kesin gelecekte robotlarla evlenirsek şaşma :)

• bize göre çok ilginç şeyler olacağı kesin bundan 500 yıl önce köylü bir amcanın karşısına koy televizyonu şak diye şeytan diye taşlayacağı kesin ki televizyon ilk çıktıgında benzeri olaylar çok yaşanmış. şu an algılamamız imkansız belki ama hayal etmek bedava :)

• Hm bin yil sonra kendimi baska bir gezegende 7. kusaktan torunlarima tavla ogretirken goruyorum

0|0
    0|0
  • Bence kıyamet 1000 yıla kalmaz kopar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1000 yıl sonra kıyamet bence çoktan kopmuş olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...