Bu ülkede en çok neden şikayetçisiniz?

Bu ülkede en çok neyden şikayetçisiniz? Neyin değişmesini isterdiniz?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• şarlatanlıkta sınır tanımayan dinci yobazlardan kurtulmayı isterdim hepsinin canı cehenneme

2|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 25

• imkanlardan şikayetçiyim... yurtdısında olan imkanlar neden bizim ülkemizde yok.. neden bunun için bizimkiler bir çaba sarf etmiyor? en basitinden akaryakıt.. dunyanın en pahalısı bizde.. hadi onu gectim.. teknolojik urunler : mesela kendi mesleğimden örnek vereyim dj ve dj ekipmanları ulkemizde aşırı derecede pahalı mecburen dısarıdan almak zorunda kalıyoruz... belki imkanları kolaylaştırsalar ulkemızde de muzik adına ne cevherler tureyecegıne emınım..

1|0
    0|0
  • dışarda hoşlandıgım bir kıza gidip tanışabilirmiyiz demeye korkmadığım, kadın-erkek ilişkisinin sadece sex olarak bakılmadığı herşeyi sexe bağlamayan, din istismarının yapılmadığı bir türkiye de yaşamak isterdim.

2|0
    0|2
  • Halkın istekleri dikkate alınmıyor. Halk ne halde , istekleri , talepleri sorulmuyor..

Berirlenen süre içinde halkın içinden seçilen temsilciler ile sorunların konuşulması lazım.

1|0
    0|0
  • vergilerin b.kunun çikarilmasindan.

1|0
    0|0
  • herkez mutlu olsun ,mutlu yaşasın ,sevdiği ve aşık olduğu kişi ile bir ömür boyu mutlu yaşasın .

en büyük dileğim dir .

mutlu olduktan sonra ,birlik olduktan sonra bizler değişiriz .

ülke de değişenlerin hiç bir önemi anlamı yok .bizlerin elinde ülkeyi değiştirmek .

beceriksiz ve yönetmeyi bilmeyenler olduğu sürece bu ilke değişmez .

0|0
    0|0
  • Cehaletten...Herkesin sanki 10 numara müslümanmış gibi davranıp artislik yapıp zerre kadar alakası olmamasından şikayetçiyim.

1|0
    0|0
  • bütün kızlar versin istiyoz NET !

1|0
    0|0
    • Hahaha :D çok doğalsın :D

• bütün erkeklerin düşüncesini açık yüreklilikle dile getirdiğim için kendime ödül olarak; pazar sabahına 31 çekerek başlamaya karar verdim... olmayacak yoksa böyle... :)) ahhh ahh

• tüm camilerin Türkçe ve magafonsuz ezan okumalarini sağlardım

gevur diyenlere cevap: eskiden megafon mu vardı? Allah Türkçe bilmiyor mu ?

tüm sabıkalılari büyükşehirlerden kovardım

tüm dolandırıcılari develete kazık atanlari idam ederdim gül gibi ülke olurdu

0|1
    0|0
    • 1 adım ileri gideyim mi ben ezan bile okunmasını istemiyorum duymak istemeyenlerde var saati geldinmi git kardeşim mecburmuyum ben senin ezanını dinlemeye bangır bangır

• Şikayetçi olsam ne olur ynı sorunlar devam etcek.

0|0
    0|0
  • sosyalist bir rejimin milli duygular barındıran insanlarla ile yönetilmesini isterdim ama öyle bir ne parti var ne ideoloji :D bu benim şahsi ideolojim :)

0|0
    0|0
    • kendiseni seküler diyen partiler bile dinci kesiliyor kardeşim bu ülkede kendi içinde paradoks yaşıyorlar nede olsa oy deposu

• dostum bilglirin tazelemelisin moğollar türk değildir aynı coğrafyada fakat farklı ırklardır türk türktür moğolda moğoldur cengiz milyonlarca türkü katletmiştir

sosyalizmin tabanında din yatmaz yanlış bilgin var toplumculuk iktidar ve üretim araçlarnın halk tarafından kontrol edilmesidir tarih içinde çeşitli görüşler dile getirilmiş bir sonraki boyutunun kominizm olacağıdır

• kominizim ile sosyalizm arasında uçurum denebilecek kadar fark var iken nasıl sosyalizmi komininizme benzetirler anlayamıyorum...

sosyalistlerde lider vardır..

kominzmde her insan eşittir lider yoktur..!

komizmde din yoktur

sosyalizmde din ön plandadır bu belli bir din söz konusu değil..

Türkler'le Moğollar'ın kardeş kavim olduğunu aynı ırkın 2 farklı kolu olduğunu kabul etmiş biri olarak Türklere yaptığı katliamdan haberdarım..

tarihte bir çok örneği var bunun bütün milletlerde olduğu gbi

• Ya tamam canım sıkılıyo da :D bu soruyu cevaplarsam geçer mi ti ?

0|0
    0|0
  • Ask yasasi cikmali tum dunyada

ask yasarken yuz ustu birakip gidene bence bir ay gece gunduz mezarlik nobeti tutturulmali ki terk edilen kisin ve ailesinin halini anlamasi icin

0|0
    0|0
  • adalet gelse fena olmaz :)

0|0
    0|0
  • ADALET ben bu ülkedeki adaleti bir boka benzetemiyorum..

0|0
    0|1
  • İthalati yadaklardim herseyi turkiyede uretirdim :-) sinirsiz dini kulturel ozgurluk verirdim :-) bide suriyeye savas scardim

0|0
    0|0
  • çoğu sorunun sebebi yoksulluktur bunun da çözümü eğitimle olur

ülkemizin eğitim seviyesinin artması yeterli olur bence çoğu soruna

0|0
    0|0
  • TFF den...

0|0
    0|0
  • kıyafet giyilmesin sokaklarda

0|0
    0|0
  • herseyden sikayetciydim hollandaya kactim,simdi kactiklarimi ozler oldum

0|0
    0|0
  • Egitim-ogretim

.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle eğitim sistemi :)

0|0
    0|0
  • ezberci eğitim ve kalitesiz hocalar

rüşvet ve iltimas

denetim mekenizması

0|0
    0|0
  • Hangi birini söyleyelim =)

0|0
    0|0
  • damarıma bastın :)

1- askerlik kalksın

2- yönetim sistemi kalksın

3- benzin 5 tl olacaksa araç satışı ithalatı ihracatı imalatı kalksın

4- dumansız hava sahası istiyorsa ülkeye sigara sokmasın ( sigara kullandıgım halde bu kadar netim)

5- liseler tekrar 3 yıl olsun

6- devlet de çalışmak için KPSS adını koydukları sınav kalksın

7- düz lise, meslek lisesi. sağlık meslek lisesi gb vs liselerde ayrımcılık olmasın ( meslek lisesi mezunu sınavsız geçişle en azından 2 yıllık bir bölüm bitirirken düz lise mezunu üniv sınavına hazırlanıyor)

8- (7.madde referans alınarak) üniversite sınavı kalksın

9- anayasada dil türkçe yazıyorsa ülke topragında yaşayan insanlar kürtçe konuşmasın ya da anayasad ki maddeyi kaldır kimseyi zorunlu tutma

10- okullarda küçük küçük cocuklara her sabah sıra eziyeti yaptırmasın!

11- ülkeye kolay kolay dışardan adam almasın. alıyorsada canı sıkılana vatandaşlık vermesin. vatandaşlıktan cıkanlar hakkında da ülke halkı abuk subuk yorumlar yapmasın

12- insanları istemedikleri şeylere zorunlu tutmasın . (atatürk'ü hiç kimse sevmek zorunda değil)

13- bayrak bu kadar önemliyse gerçekten saygı duyulmasını saglasın (ben hiç biryerde bayragın yanında osmanlı tugrası görmedim)!

14- ben bunları yazıyorum diye hakkımda suç duyurusu başlatabilirler belki ama kimse bunları yazdım diye beni yadırgamasın.

teşekkürler ! yaşasın anarşi!

0|2
    0|1
    • 4 ve 12 hariç hepsine katılıyorum.

• 12.madde demokrasinin tanımıdır.fikir özgürlüğü sevmeyen sevmez desteklemeyen desteklemez.adam düşünmüş mantıklı görmemiş desteklemiyo yemin ediyorum takdir ederim. söliyim bide burdaki en büyük atatürkçülerden biride benimdir.

• bende muhammedi sevmek zorunda değilim...

• Evlenmeden sexin yanlış bişey olarak algılanmasından

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• eğitim sistemi değişsin. herkes düz okullarda okumasın.

0|0
    0|0
  • O kadar çok şey var ki.

Teker teker yazıp tepki toplamak istemiyorum.

0|1
    0|2
  • yanlış olan şeyler çok..ama doğrusuyla yanlışıyla ülkemi çok seviyorum ve kendi ülkemden şikayetçi olamam

0|0
    0|0
  • Akp iktidarı sonsuza kadar yok olsun da bulamasınlar inşşş :D

1|1
    0|1
Yükleniyor...