Devlet tiyatrolarına gidermisiniz?

hangi oyunu tavsiye edersiniz devlet tiyatrolarında

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sezon olsa çok iyi oyunlar vardı da bu sene devlet, devlet tiyatrolarına da el atmış. Pek hitap eden bir şey bulamadım.

Ama geçen sezondan Dolares Claiborne oynuyor Ankara'da. Stephen King romanı. Mükemmel değil ama izlemesi keyifli. Aklımdaki Kadınlar var bir de, o da güzeldi.

Bu sezonki yeni oyunlara gitmedim daha hiç.

0|0
    0|0
    • istanbuldayım profesyoneli izledinizmi tavsiye ederim güzel oyun bende yenilerden fikir almak istedim

• Oyun ilk oynayacağı zaman programda yanında mor P harfi yazıyor devlet tiyatrolarının sitesinde. Yani ilk kez oynuyor. Bir farkı yok aslında sadece oyunun yönetmeni varsa çevirmenleri vs. önemli insanlar da izliyor. Bazen oyunun sonunda kısa bir konuşma vs yapıyorlar. Ben ilk kez oynarken ki heyecanlarını görmeyi sevdiğimden takip ediyorum bazen beklediğim oyunları.

• iyi bilgi oldu benim için bakarım teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Devlet Tiyatrolarında oynanan tüm oyunlar güzel bence.mesela yanik adli oyunu izledikten sonra içimdeki yangın adlı filmi izledim.kesinlikle tiyatrosu şahaneydi.profesyonele bir türlü bilet bulup izleyemedim.ilk iş onu izlicem

0|0
    0|0
    • bende gerçekten seviyorum en kötü tiyatro oyunu sinemadan daha iyi geliyorda eşim sıkıcı olduğunda bunaltıyor brni yeni oyunlardan fikir alıyım istedim

• çok güzel hareketler bunları izliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İzlediklerim iyiydi: Ben ödüyorum, Dolares Claiborne, Ramiz ile Julide...

0|0
    0|0
Yükleniyor...