Nereden başlamalıyım? diye sorsam

Hayatım allak bullak yi bir gelecek istiyorum herkes istiyor tabi ama nereden başlamalıyım

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ders çalışmaktan başlayabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hayatın ne manada allak bullak dostum önce bunların tespitini yap. iş mi? aşk mı? sosyal yaşantın mı? aile mi? amaçsızlık mı?

0|0
    0|0
  • 0 dan başlayacaksın...

Aşama aşama gideceksin...

Mesela aşk hayatında başarısız mısın? Önce kendini geliştirmekten başla, kendine bak, iletişim tarzını güçlendir, insanlarla iç içe ol

Okul hayatında başarısız mısın? Temel konulara yönel, aşama aşama bilgileri biriktir kafanda bol bol soru çözümü yap.

Aile hayatında başarısız mısın? Maddi ve eğitimsel gücünü eline al. Okulu bitir kendi hayatını kurmak için çabala

0 dan başlayıp üstüne koyarak ilerlemelisin..

0|0
    0|0
  • Hayatındaki olumsuzluklara neden olan şeyleri hayatından çıkarmakla ve aklından olumsuz düşünceleri atmakla başla... herşey yoluna girer o zaman..

0|0
    0|0
  • özel olmazsa hayatını anlatırsan sana yardımcı olmak isterim ama bunun için taşların nasıl dizildiğini bilmem lazım

0|0
    0|0
  • Baştan.

0|0
    0|0
  • fight club'ı izle cevap orda gizli:))

0|0
    0|0
  • ne kadar sıçtın?

0|0
    0|0
  • bır yerden basla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk kaygılarınedena kurtul sonra rahatla kafanda kurup kendini üzme olucak olan olur de ve sonra al bir defter ne yapmak istediğini yaz düşünmekden daha iyi ya da seni bundan alıkoyan nedenleri yaz ve bu nedenleri düşün ayrı bir kağıda çözüm olabilcek şeyleri yaz eğer kendin bulmakda zorluk çekersen çevrende ya da sanaldan insanlara sor ama kendinle olduğunu belli etme farklı cevaplar sana yarar sağlar ama kendin iyice düşün ve ona göre cevapla

0|0
    0|0
  • geleceğini kurtararak. okumuyorsan oku. işin yoksa iş ara. ama sakın bunlardan önce eş arama.

0|0
    0|0
  • hayatını bilmiyorum ki şurdan başla diyelim

0|0
    0|0
  • Sil baştan yap

0|0
    0|0
  • alllak bullakmı o niye

0|0
    0|0
Yükleniyor...