Biri v for vendetta mı dedi?

sorum v for vendetta filmini izleyenlere. filmde sizi en çok etkileyen sahne hangisiydi?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fikirlere kurşun işlemez ;))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yakın zamanda izlemiş biriyim , merak etmiştim o maskeyi , sanırım yüzü tanınmayacak bir durumdaydı.

neden ölmediğini merak etmiştim, tek başına modern olmayan yöntemlerle amacına ulaşması etkileyici idi.

en sonunda ölmesi vücudunun kan içinde kalması üzmüştü epeyce , sanırım kurşunlar çelik yeleğini de paramparça etmişti.

0|0
    0|0
  • -neden ölmüyorsun?

-Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez

link

1|0
    0|0
  • Terasta iken şehrin verdiği konser...

1|0
    0|0
  • son sahnelerde vendettayı mermi manyağı yaptıklarından sonra my turn diyip bıçakları fırlatması

1|0
    0|0
  • binayı klasik müzik eşliğinde havaya uçurduğu sahne, polisleri öldürüp neden ölmüyorsun dediğinde o meşhur sözleri söylediği sahne, başbakanla bir programda daşak geçtiği sahne, kızı kurtardığı sahne

1|0
    1|0
  • -niye ölmüyorsun mk

sonrasında vendettadan atarlı sözler

0|1
    0|0
  • gömmeye gelesice evey

1|0
    0|0
  • link

İşte bu sahne.

0|0
    0|0
  • sembolleri yıkmalıyız keke

0|1
    0|0
  • Neresinden tutsak etkileyecek bir film.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O film harika her sahnesi muhteşem. son sahnesi kızla olan konuşma daha sonra bombalarla beraber gitmesi off ağlamıştım.

1|0
    0|0
  • v kahvaltı hazırlerken yanık ellerine iğrenerek bakan evey'e kafasını çevirip ; ne emmeye geliyon ne gömmeye evey'' demesi.

0|1
    1|0
  • "Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez" şu anda bile aynı etkiyi yaşadım

1|0
    0|0
  • Parlamento binası uçtuğu an

0|0
    0|0
  • şu başındaki orkestra sahnesi çok etkileyiciydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...