Mesleğinizde ilerlemek kolay oldu mu?

Öğrenciler de cevaplayabilir :) işinizde ilerlemek için hangi zorluklarla karşılaştınız ve bunu nasıl aştınız?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Mesleğimin ne olduğunu söylemeyeceğim ama ABD yüzünden ben,benim yüzümden hem ABD'li hem Türk birçok (aralarında başkan yardımcısı, bakan,hakim,savcı,polis,avukat,gazeteci ve doktorların olduğu)devlet görevlisi işinden oldu.Kamuoyunun bilmediği Türk-ABD Savaşının tam içinde bulundum.Bu olay bir çok istihbarat olayının ortalığa dökülmesine sebeb oldu.Hala da oluyor.Şimdi ABD'den olanlar için tazminat bekliyorum. Ayrıca Bkz.Rezil harita BOP Bkz.Wikileaks Bkz.Snowden Bkz.NSA Bkz.MGK

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun kardeş, mücadeleye devam.. Büyük kurumlarda başarı başkalarına onların hesaplarına bağımlı malesef.. Ötekilere de üzüldüm ama yapabileceğimiz pek birşey yok galiba

• Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

• biraz zor oldu, aslında hedeflediğim meslek bu değildi ama işimden gayet memnunum. amacım voleybol antrenörlüğüydü ama kısmet değilmiş, buda güzel :)

0|0
    0|0
    • Şu an ne yapıyorsunuz peki

• salon daha sağlıklı olur çünkü yürüyüş bandı, bisiklet aletler hocaların verdiği hareketler derken.. en iyisi ama evdede yapabilirsin tabi.

• Anladım teşekkür ederim. Ben en iyisi bir süre gideyim hoca bana evde yapabileceğim bişeyler versin :) çok vaktim de yok. İstediğim de biraz bel karın ve kol kası aslında. Bisiklet saolsun bacaklarım iyi :)

• okul müdürü olcam kolay olmayacak elbet zorlanacağım ama amacıma ulaşıcam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bana sevdigim bir arkadasin tavsiyesidir..

bir iste yukselmek istiyorsan merdivenini et`den yapacan yegeeen..

dediydi

anlayana :P

0|0
    0|0
    • Kendi etin ama dikkat et kardeş :)

• sen oyle yorumlamissindir saygi duyarim.. benim bu sozden anladigim sey ise insanlara basa basa cikacagin idi

• valla öğretmen olucam işte 1 yıl sonra ilerlemeside en son müdür oluyor sanırsam :D ama öğretmenliği seviyorum müdür olmam :D

0|0
    0|0
  • zorluklar mutlaka olacaktır. pes etmediğin sürece her zorluk seni bir adım ileriye taşır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...