Anlamadığınız halde sizi ağlatan parçalar var mı?

anlamadığınız halde sizi ağlatan parçalar var mı?

benim jasquel brel ne me quitte pas

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• var tabi ki

0|0
    0|0
  • francois feldman - slave fransızca bir parca ama cok guzeldir falco - jeanny .. bunlar hep ..

0|1
    0|0
    • falco jeanny benimde favorilerimden bu arada onu anlamiyorsan anlamaya da calisma zaten farkettim ki bazi sarkilar sozlerini anlamadigin zaman daha guzel oluyor, anlamaya basladiginda ayni etkiyi yapmiyor bunyede

• kesinlikle haklısın .. örneğin seneler önce daha küçükken begees - holiday dinler hüzünlenirdim . Sözlerini anlamaya başladıktan sonra bütün sihrini kaybetti ..

• sabanis - meres pou den sou pa s'agapw

0|1
    0|0
  • yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dinlediğin parçayı anlamak , neye ağladığının farkında olmaktır.

Bir dönem Fransız sanılan şarkıcı Charles Anzavour' un parçalarından bazıları da anlamayanı dansettiği ya da oturduğu yerde ağlatıyordu.

Bir dinledik , adam (olmayan) ermeni kıyımı'nı anlatıyor.. Kendisi de ermeni asıllı . Bunu söylediğimizde , suratların aldığı ifadeyi tahmin edersin. Giderek , adamın romantizmi bitti tabii..

1|0
    0|0
  • anlamadigim sarki dinlemem pek birtek fransizca belle diye bir sarki var onu bu kategoriye sokabilirim ne dedigini hic anlamiyorum ama hosuma gidiyor sarki :P

1|1
    0|0
    • :)

• bak yine hatirlattin dinledim huzunlendim.. gerci bizim turkler buna alt yazi yapmisti artik bu sarkidada eski tat kalmadi adam nezaman

oh lucifer oh laisses-moi rien qu'une fois glisser mes doigts dans les cheveux d'esmeralda

ben... oyleyse ver oyleyse bana iki defa, gogsumu dar o degisebilir Esmeralda duyuyorum sayelerinde

• Yok anlamadıgım şarkıya aglamam ben :D Bazı sözler vardır gelir sırası nakaratta ya da başka bir yerde o sözü söyle o anda kalbinde bişetyler olur...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...