Sürü psikolojisi mi?

2 sorum var birisi facebookta bir resim ya da durum paylasinca ya kimse begenmiyor ya da 50 kisi begeniyor kiz agirlikli acaba o begenmis bende begeniyim gibisinden mi yoksa herkes begenmis bnde begeniyimmi sizce sebebi nedir

2. Sorum maddi skntiyi ardindan hastalanip olumden donup ardindan 3 yillik iliskisini kaybeden varmi bu 3 unude 1 ayicinde yasadim bunun sebebini ve nedenlerini dusunmekten mahfoldum bide psikolojim gitti sayilir zor sabrediyorum en cok koyan ayrilik oldu

Güncellemeler:
Bunca seyin ust uste gelmesindeki sebebi merak ediyorum cevap ariyorum bulamadim

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Facebook'ta begenme/beğenilme derdine düşen kişiler çok ..gereksiz bir uğraş ve komik duruma sokuyor ..

Birisi begenince ben de goruneyım orada diye dusunenler var .

Sağlığın tehlike düşünce ilişkini sürdürdüğün kişi bunu göze alamamış ve sevgi kılıfında başka beklentiler için seninle beraber olmuş.

Şu an sağlığın yerindeyse bu seni tatmin etsin belki de iyi olmuş seni karşılıksız sevemeyecek biri ile gereksiz zaman kaybını önlemiş oluyorsun .

0|0
    0|0
    • Hic oyle biri degildi maddi skntlarim varken yanimda oldu ailesi yuzunden bitti ama ben iliski bitmesinden cok bunca seyin ust uste gelmesindeki sebebi merak ediyorum

• en çok hstalğını merak ettm ne hstasydın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...