Ankara'da yaşıyorum. Genç bir adam olarak evlilikten korkuyorum, bunu nasıl yenerim?

merhaba arkadaşlar; herkesin herşeyi hızla tükettiği günümüzde amacı sevgi dolu ve tensel uyumun da olduğu paylaşım arayan bir adamım. 28 yaşındayım, yüksek lisans mezunu, klasik müzik dinleyen ve kanının dilinden anlayan romantik bir adamım ve hiç evlenmedim. kamu da çalışıyorum, öğretmenim. şuana kadar düşünmedim ama artık yalnızlıktan sıkıldığımı ve sorumluluk alabileceğimi anladım. yalnız nasıl bir başlangıç yapmam gerekiyor bunu anlamadım.

Güncellemeler:
Günümüzde teknoloji ilişkileri sanallastirmis gibi. Peki siz bu samimiyetsiz durumdan memnun musunuz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• evlilik programları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Etrafındaki sana uygun gelen ya da sana ilgi duyan bayanlar mutlaka vardır. sende bunun farkıdnasındır. Hiç mi düşünmediniz onalrla birşeyler?

0|0
    0|0
  • arkdşlrına söle sna brni blsunlar

0|0
    0|0
  • ailene söyle sana uygun birini bulsunlar;) en saglami o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ankara'dan taşın.

0|0
    0|0
  • kanının (kadın) dilinden anlayan romantik bir adamsın, klasik müzik dinliyorsun, herkesin herşeyi tükettiği günümüzde sevgi ve tensel uyum gibi cümleler kurabiliyorsun. ilginç.. bir sıkıntı olmaması lazım.

beyaz şahin'e atla, müzik (klasik olmasın) dinleterek gez bakalım mahalle aralarında ne olacak. genelde öyle yaparlar.

0|0
    0|0
  • yok mu öğretmen bayan okulunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...