Sizin yeteneğiniz nedir?

Merhaba arkadaşlar benim sorum şöyle;Her insanın kendine has bir yeteneği vardır illaki kimileri benim yok der ama vardır aslında sadece o yeteneğini keşfedememiştir o kadar siz bulduysanız yeteneğinizi nedir bu yeteneğiniz ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• 6. hislerim aşırı kuvvetlidir her şeyi önceden sezerim hep doğru çıkar biraz da burcuma bağlıyorum balık , müzik kulağım konusunda kendime çok güvenirim bir enstrümanı çalmak istiyorsam gerçekten 2 hafta çözmem çalmaya başlamam için yeterli fakat nota öğrenememe problemim var sürekli kulaktan devam ediyorum ..

0|0
    0|0
    • burcu balık olan insanlar genellikle sanatkar oluyor benimde balık Şubat ayı doğumluyum hemde son gün 28 :)

• aaa ne kadar güzel , kesinlikle sanatsal oluyorlar ben de öyle düşünüyorum sanat yönü gelişmiş oluyor .. resim olsun müzik olsun tiyatro olsun ..

• atatürkünde dediği gibi her insan sanatkar olamaz :)bunun kıymetini iyi bilip değerlendirmeliyiz:)balık burcunun en sewdiğim yönü çok duygusal olmasıdır.buda gerçi insanın kişiliğine bağlı bişey ama genelde duygusalızdır:)

Kızlar Ne Diyor 2

• insanları gözlemlemekde ve sorunlarını sorgulamakda iyimdir ve psikolojilerini anlamakda

0|0
    0|0
  • bizlere sormuşsun ama başta sen ver bakalım cevabı :)

0|0
    0|0
    • veriyim bakalım küçüklükten beri portre resmi çizerdim şimdi profesyonel oldum ünlü bir şirkette tasarımcı olarak çalışıyorum bu yeterli oldumu :)

• bırakmada hiç kendine herzamn güven yaptığın işte en iyisi olmaya çalış her zamn :)

• oyle olmaya calıştıgım için devam ediyorum yerimde saymıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• çok fazla empati kurarım.kelimeleri karşımdaki insana göre seçerim kimseyi kırmamak adına. çok farkedilen bişey değil ama bugune kadar sadece bir kişi farkedip bana söyledi.böyle davtanışları farkedebilen insanlar gerçekten takdire şayan.

1|0
    0|0
  • Her ihtimali düşünüyorum galiba, en ince ayrintilari dahi

0|0
    0|0
Yükleniyor...