Nasyonal Sosyalist Türk Hareketi içerisinde olan var mı?

Bu hareket içerisinde olan arkadaslarvarmı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen demin bana ''Nasyonal Sosyalist Türk hareketindeyim'' diyen arkadaş mısın?

Sorunu cevaplarsam; evet. Ama Hitler'i sevmem. Daha çok Gregor Strasser ve Ernst Röhm. Gerçek nasyonal sosyalist bunlar. Hitler değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yokum

0|0
    0|0
  • bidakka. ben finland da yasiyorum ve egitimde bunu gormustum. Nasyonal, insanlarin irklarinin, dini inancin serbestligini destekleyen tabir degilmiydi? sosyalist: insan haklariyla alaka?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasyonal Sosyalist Türk Hareketi nedir lan götünüzden element uydurmayın..

0|1
    0|0
    • Bu tarih bilmez vikipedi ergenini alın burdan..

• Ya bunlar vikipedi ergeni kardeşim dün ne yediğini nereye slçtığını unutan bu ergen Türk-İslam ideolojisinin geçmişini nerden bilsin..Ergenlik böyle bişey işte götünden kavram uydurmadan olmuyor..Çık de ki Ben Turancıyım Kızılelmacıyım Hilalciyim anlarım..Her birinin ayrı fikir babaları vardır..Nasyonal çatal bıçak seti midir nedir kim bu hareketin önderi a.k :D Az daha götünü yırtsa Hitleri Türk milliyetçisi yapacak süzme:D

• ne güzel yazmışsın Uğur :D Türkeş'in akıl hocası Nihal Atsız'dı. O da en ağır İslam karşıtlarından biri. Ama Türkeş daha stratejik davrandı dediğin gibi.

Yükleniyor...