2 yaş altı çocukla uçak yolculuğu...

her çocuk başına bir yetişkin olması gerekiyor biliyorum ama istisnai uygulamalar varmı?

yurt dışındaki kuzenim boşandı. ikizleriyle buraya gelicek yakında... orda başka kimsesi yok onla binebilecek uçağa... bagajları ikizleri bide kendisi... napıcaz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fazladan bir koltuk daha alması gerekir, oksijen maskesi sayısı vs. güvenlik gerekçeleri nedeniyle. Havayollarını arayıp sorsanız bir çaresi vardır eminim birileri mutlaka yapmıştır daha önce.

Bir de annenin iyi organize olması gerekiyor, kolay gelsin kendisine.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Konsoluslaktan çocukların resmi vasisi muhafakatname vererek bu mümkün olabilir. Aksi halde çocukların pasaportu olmadığından dolayı anne ya da baba pasaportuna kayıtlıdır onlar zaten çıkış izni vermezler...

0|0
    0|0
    • vekalet onda.. baba çocukları istemedi terketti... babda türk zaten yabancı değil...

• Annesi ile gelir ise sorun yok... Konsolosluktan net bilgi alsınlar

• ok. teşekkür.

• uçağa yalnız çocuk binemez ama yanında annesi varsa problem olmaz iki olmaları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim kardeşim 1.5 yaşındayken uçağa binmiştim kucağıma çoçuk koltuğu verdiler oraya kardeşim oturdu öyle oldu yani seninde kuzenine öyle yaparlar ama ikiz olması kötü olmuş tabi bilmiyorum ya :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...