Arkadşlr abim psıkolga gtmek istdğni söyledi.bende bu sıteyı gostrdım.buyk skntlrı var yardmcı olur musunuz?

hazıran ayında askerden geldğm sıralarda nişan baskısına maruz kaldım.sevip sevmedğmi anlayamadğm içn ayrlmstm.snra baskasnın olmasını istmdm hc gorsmemzlk yapmadm.ılk zman bebğm dye bıle meşaj atamzdm 1aydr atıyrum. Bugnde ruymda basksyla gordm kısknclktan delrdm.3senemz gectı berabr ayrı kalamyrum wcdan azabmda war. Aileler tanstktan bigun snra ayrldm cnku.ekonmk gucm yk .çalşyrum 1ay önce buyk bı sirkte satsa grdm az para vercklr.kps ye gırmem lazm işte engl kafamda onda basksyla gorsck etck dye.sncta ailesnn gozndede kotym artk su an ıstsmde zaman gecmesi lazm

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş inan benimde durum aynı tek fark sen tanıstıktan bir gün sonra ben kız isteme gününden 2 gün önce..! daha önceki ayrılıklarımızda hep planar yapıp oyunlar yaparak barısmıstım.. sen beni ekle benim bir iki planım daha var basarılı olursa sende denersin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu siteye gelirse kafayı kırar, haberin olsun.

0|0
    0|0
  • herkesin sorunları bu

para herşeyin ilacı

0|0
    0|1
  • Tamam da soruyu soran abin mi yoksa sen misin? net anlaşılmadı...

0|0
    0|0
  • Beni ekle ben yardımcı olayım kızım ben psikologum

0|0
    0|0
  • oluruna bırak her neyse geçer hayata zulmedip üzülmeye mi değer... böyle yap

0|0
    0|0
  • Hiçbişey anlamadım derdin ne evlenememek mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burası psikolojik bir site değil .

Tartışma platformu , fikir alışverişi yapılıyor .

Gitsin psikoloğa .

Ya da psikolog yönlendirecekse eğer , ciddi durumu varsa Psikiyatrist'e .

0|0
    0|0
  • Bu tarz siteler tavsiye amaçlıdır ve söylenen şeylere çok güvenmeyin. Bir psikoloğa ya da gerçekten psiklokla irtibat kurabiliceğin bir siteye danışmasını tavsiye ederim. Çünkü psikoloklar buna göre eğitim alıyorlar ve normal bir tavsiye sitesi hiç işe yaramaz psikoloğun yanında.

-sekerciklet

0|0
    0|0
Yükleniyor...