Belgesel izler misiniz? Özellikle ne tür belgeseller izlersiniz?

Belgesel izler misiniz? Özellikle ne tür belgeseller izlersiniz? Ben genelde doğadaki canlıları, tarihi ve bilimsel konuları ele alan belgeselleri izlerim.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• izlerim

.

0|1
    0|0
  • Özellikle açıp izlemem ama denk gelirse hoşuma gider.

Hayvan belgesellerini seviyorum. Yada tarihi.

0|1
    0|0
  • tarihi belgeseller iyidir iyi.

0|1
    0|0
    • hahah seni gidi 4 biraci seni :D tarihi belgesellerden kastiniz sadece tarihi konular mi yoksa insan oncesi yasamda bunun icindemi

• zeitgesti hic izlediniz mi ?

• Televizyon izlerken genelde hayvan belgeselleri izlerim ama tarihi belgesel izlemeyi daha çok severim. Genelde internetten izlerim.

0|1
    0|0
    • bilimsel belgeseller de güzel oluyor uzayı konu alan ya da dünyanın oluşumunu konu edinen tarz belgeseller de güzel oluyor

• Yarın bakayım o zaman. Teşekkürler

• rica ederim :) araştır nette ilgi duyacağın şeyler çıkar muhakkak fazla yardımcı olamadım belgesel konusunda aklıma gelmedi :)

• küçüklüğüm annemin izlettirdiği hayvan belgeselleriyle geçti..ama şuan tarihi şeyleri anlatan belgeselleri seviyorum ve yahut başarı hikayeleri

0|1
    0|0
  • evet genelde de NG mega structures

0|1
    0|0
  • Discovery'nin Merak ve Ufo hikayeleri serisi fena sarmıştı bir kaç hafta önce :)

0|1
    0|0
    • ufolar sence var mı :) ben olduklarını düşünüyorum ve teknolojileri de bizimkinden çok çok üstün gibi yani kanatsız havada gidebilen değişik biçimlerde uzay araçları böyle bir teknoloji inanılmaz

• Olmadıgını dusunmek cılgınlık :)

• :) hatırlıyor musun Brezilya'da bir köye gitmişler çocukların resmini çekerken arkada çocukalrın arkasında arkasında dediysem çok yakın değil ama arkada ormanlık alanda ağaçlar arasında değişik canlılar yansımış fotoğrafa uzaylılara dünya dışı varlıklarla ilgili önemli bir resim.

• uzay olsun canımı yesin. birde katiller. hayvanları yazmıyorum bilenem (yılanlar en sevdiim)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hayvanlar alemi hep dikkatimi çekmiştir

0|1
    0|0
  • tartisma konusu olur diye aciyorum :D yasanmis tarihi bizler tekrar yasiyoruz.belgeselde izledim magrada helikopter resimleri var.bu bulgular bizden once yasamin oldugunu ve biz zamaninda bulunmus seyleri tekrar buldugumuz gosteriyor.ayrica ufo denilen bilinmeyen gok cismininde bizden onceki insanlarin ola bilecegi soyleniyor

0|1
    0|0
    • evet bizden milyonlarca ışık yılı ötede belkide teknolojisi bizden daha gelişmiş medeniyetler canlılar gezegenler var bunu bilemeyiz ama olma ihtimali tabiki var. Eğer onalrın teknolojisi gelişmişse demekki onlar daha da ilerideler insaaoğlundan

• ben bir soru sordum diger bolumunde dusuncelerini yazarmisin ?

• tamam bir film vardı bu anlattığına benzer bir sahnesi vardı onu yazıyorum şimdi.

• saatlerce Nat. Geo. Wild izlediğimi bilirim

0|1
    0|0
  • Öneri olması lazım yoksa üşenirim izlemeye...

0|1
    0|0
  • mudur izlemedigim belgesel kalmadi diye bilirim.ama en sevdigim yildirimlarin efendisidir teslanin hayatini anlatir.birde zeitgest serisi

0|1
    0|0
  • izlerim genelde you tube dan izlerim

0|1
    0|0
    • canlılar hakkında ne kadar çok bilmediğimiz şey oluyor belgeseller sayesinde öğreniyoruz

• ben genelde savaş ve tarihi soguk savaş belgeselerini seviyorum

• evet onlar da güzel oluyor bilimsel belgeseller de çok iyi oluyor onu da belirteyim

• Çok nadir izlerim ...

0|1
    0|0
  • discovery ya da nat geo

tum programlarına bayılırım

0|1
    0|0
  • TRT belgeselde denk geldikçe izliyorum, daha çok hayvan belgeseli ve doğa belgeseli

0|1
    0|0
  • Insanlık tan sonraki yaşam.

0|1
    0|0
  • Arada denk geldikçe history channel izlerim.

0|1
    0|0
    • bilmediğimiz yeni şeyler öğrettiği için hoşumuza gidiyor belki de belgeseller

• doğa belgesellerini dini tv lerde izliyorum. hem ibret hem bilgi bir taşla 2 kuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...