Ayakkabılardaki ya da kıyafetlerdeki ne derisi??

merak ediyorum mesela deri bir ayakkabı alıyoruz hakiki deri mi nasıl anlarız ya da aldığımız ayakkabı ne derisi? ve hayvan derileri nasıl çıkartılıyor yani canlıyken mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Canlı canlı derilerini yüzüyorlar hayvanların.

0|0
    0|0
  • Derininde kalitesi var ucuz kalite bir deride olabilir

0|0
    0|0
  • değişiyor kullandıkları malzemeler dana koyun tilki tavşan vs. kokusu ağırlıgı ve gözeneklerinedene belli olur hakiki deri koyun derisi hafif olur sadece :)

0|0
    0|0
  • 300 lirayı bana verseydin sana derimi yüzüp de verirdim dananın kendi okadar etmez len yazık olmuş

0|1
    1|0
  • yılan it kopuk kedi ayı derisi

0|0
    0|0
  • suni derileri kullanıyoruz ucuz ve sıradan

0|0
    0|0
  • Deriye çakmağı tutarsan yanmaz. Ama mağazada deneyebilirmisin bilmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En uygun tabi ölmüş hayvanın derisini kullanmak ve bir ayakkabıcıda görmüştüm ayakabıcı çakmakla ayakkabının gerçek deri olduğunu ispatlamak için ayakkabıyı çakmakla hafif yakmıştı

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla en yaygın ve ucuzları dana, koyun falan

ve aklına gelebilecek her hayvanın derisi kullanılabiliyor

0|0
    0|0
  • Hakiki deri mattır.Kendine has bir kokusu vardır plastik kokmaz.kırılma yapmaz.Sığır derisi kullanılır genellikle.Zaten iyi markalarda yazar koyun mu sığır mı at mı diye.Eti için ya da hastalanarak ölen hayvanların kesildikten sonra derileri yüzülür.

0|0
    0|0
    • yattığı yerden herşeyi de biiyo :)))

• yani deride öyle bir durum yok diyorsun takıntılıyımda o konuda :(

• Yok zaten genellikle derisi kullanılan hayvanlar cüsse olarak büyük.Hayvanı öldürmeden derisini yüzmek mantıken mümkün değil.Kürk hayvanları rakun,tavşan,sincap,tilki gibi daha ufak hayvanlar.

Yükleniyor...