Düzenli olarak takip ettiğiniz dergiler nelerdir?

Ben genelde Flipboard adlı uygulamada yabancı dergilere göz gezdiriyorum veya okulumda akademik dergilere bakıyorum. İçeriğini beğeneceğim güzel bir dergi olursa almak istiyorum ancak dergileri uzun zamandır takip etmediğim için pek bilgim yok. Sizler hangi dergileri takip ediyorsunuz?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Yok :D kimsenın dergı alışkanlıgıda yok

0|1
    0|0
    • Öyleymiş, anlamış oldum. Demek ki daha yüzeysel geyik sorularla takılmak gerekiyormuş. Tek cevap senden geldiği için teşekkür ederim :)

• Tablet dediğin eğer ipadin varsa bende turkcell dergilik diye bir uygulama var, onun içinde türkiyedeki çoğu dergi eski sayılarıyla birlikte var. Hangisini tavsiye edersin diye sorma çeşitli kategorilerde baya var, ben teknoloji, sağlık hatta bazı magazin dergilerine bakmıştım ancak umduğumu çok bulamıyorm :) ben bir de flipboard uygulamasından okuyorum ancak türkçe kaynak var mı bilmiyorum, ama çok iyi ingilizce yayınlar var. Bende burdan tavsiye bekledim ama yok.

• Kitap kokusuna bende hasretim, okulum başladığından beri çok yoğunum okuyamadım en kısa zamanda yumulcam bende :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Spor dergileri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...