Türkiye'nin şuanda en güçlü sesi kim... yurtdışında en iyi şekilde tanıtan şarkıcı kim?

Sizce Turkiyenin en buyuk en guclu sesi kim suanda? Soru iki sizce Turkiyeni yurtdisinda en ini sekilde tanitan sarkici kim?

0|0
14|35

En İyi Kız Görüşü

• Gelen turistlere sorduklarında adamlar bir tek tarkanın şarkılarını biliyor.Yani avrupada bizi tanıtan tek isim tarkan.Diğerleride belki biliniyordur bir kaç ülkede ama tarkan kadar kapsamlı bir ünleri yoktur.Sezen Aksuda iyidir ama bir tarkan kadar olamamıştır bence.Starlık sahne şovu ve duruşunuda getirir ama sezen aksu tüm konseri boyunca mikrofonun başına dikilip şarkı söyler.Burda amacım onu ezmek değil bence severek dinlerim ama yurt dışı potansiyeli yok ülkemizde tanırız severiz sayarız o kadar.Onun gibi niceleride vardır örneğin mahzar alanson.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Cem adrian ama adam nedense hiç bir radyoda tvde çıkmıyor kendisine sorulduğundaysa ben zaten çıkmak istemiyorum meşur olmak istemiyorum diyor çok garip bir kişiliği var hayranlarına değer veren biri bir albümünün ilk 10 bin baskısını öpmüş siyah bir veda öpücüğü albümü ilk 10 bin baskısında onun dudak izleri vardı yani bu devirde kimse hayranlarına değer göstermiyo sıktır boktan bı album kapagı yapıyo hepsinin derdi para onları dınleyenler zaten onları hakediyo cem adrianı dumanı teomanı anlamazlar zaten

1|0
    0|0
    • kesinlikle size katılıyorum cem güçlü bı ses ınşallah hıc de bozulmaz zaten kendı de dıyor ya benı herkes dınlemesın dıye onu dınleyeblen bellı kıtle var sdce onlr dınlemelı gunumuzde hangı sanatcı fnlarıya buluşyor kı

• Bence tarkan

0|0
    0|0
  • kime göre en iyi ses :) o yüzden alternatif müzik dalları var.. göreceli kavram bu lakin soruyu şöyle sorsaydın daha mantıklı olurdu... Dünya'da en tanınmış ses deseydin büyük ihtimalle Tarkan, Ibrahim Tatlıses ve Rahmetli Barış Manço olurdu herhalde... Diğer onlarca sanatçımızda elbette belli bir bilinirliğe sahipler ama bu 3 isim kadar olduklarını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ölenlerden Zeki Müren, yaşayanlardan Dilek Türkan. Ne söyleseler dinletirler

Yurtdışında kim tanıtır bilemem, sanırım Hadise tanıtıyordur, Eurovision'a çıplak çıktı, dümtektek'ledi saçmaladı, biricik ülkemiz tanındı. Hey be kültür fışkırıyor ülkeden

1|1
    1|0
  • haykooooooooooooooo !

şebooooooooooo !

1|0
    1|0
  • Cem Adrian mı Duman mı iyi zırvalamış. Tarkan'ın yurtdışında hayranları bile var fanları var ve sesi de gayet sağlam Duman grubu solistinin sesi ve Cem Adrianın sesi bence o kadar da iyi değil. Tarkan en sağlamıdır.

0|0
    0|0
  • Ülke tanıtımını şarkıyla yapacaksan halk oyunu ekibini yurt dışına göndermen gerek. Ülke kültürüyle alakası olmayan şarkıcıları göndererek değil.

0|0
    0|0
  • Hemşom ajdar

0|0
    0|0
  • bedük:)

0|0
    0|0
  • Sinan Akçıl... Daha güçlüsüne henüz rastlamadım. Kaç oktav sesi var tahmin dahi edemiyorum. Bir Pavarotti, bir Domingo seviyesinde.

0|0
    1|0
  • Tarkan'dan başka yurt dışında tanınan şarkıcı yok.

2|0
    1|0
  • Tarkandan başkası yok mecburen Tarkan diyorum

0|1
    0|1
  • peçenekli süleyman :D

0|0
    0|0
  • Tarkan.Tarkan.Tarkan.Tarkan.Tarkan.

0|0
    0|0
  • ajdar hiperstarımız

1|1
    0|0
  • güçlü ve orijinal ses günümüzde tarkan.. elbette ki sezen aksu da ses olarak, yorumcu olarak başlı başına bir dev. yurt dışında tanınırlığımız maalesef yetersiz ama belki İbrahim Tatlıses k.ırak gibi Ortadoğu coğrafyasında güçlüdür sanırım.

0|0
    0|0
  • türkiyenin en büyük sesi sezen aksudur ve onun peşinden giden duman,pinhani,emre aydın,sıla, gibi sanatçılar türkiyenin sesi diyebilirim şuan ülkemizde avrupaya özgü müzik yapan yok:D

0|0
    0|0
  • güçlü soydemir

0|0
    0|0
  • Tarkan ve Sezen Aksu

0|0
    0|0
  • yakuphan tabiki :D

0|0
    0|0
  • Yurtdışı falan bilmem. Ama güçlü ses olarak bülent ersoy'un üzerine ses yok Türkiye de...

0|0
    0|0
  • ebru gündeş.

0|0
    0|0
  • Sezen aksu

O tarkanlar falan bir zamanlar hep bu kadının vokalistiydi

0|0
    1|0
  • yok öyle birisi... hepsikepaze gibi

0|0
    0|0
  • Tarkan der geçerim =)

1|0
    1|0
  • Duş alırken kendimden iyisini tanımam

0|0
    0|0
  • ben orhan ölmeze bayılırım ama işte gerektiği değeri görmüyor bence :)

0|0
    0|0
  • gülşen :D

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    1|0
  • Hayko. Cepkin

0|0
    0|0
  • Yurt dışında Tarkan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• Tarkan en iyi şekilde tanınıyor.

0|1
    0|0
  • Ebru GÜNDEŞ

0|0
    0|0
  • Tarkan zaten kendini kanıtlamış ama Can Bonomo derim adamda gırtlak var.ama Türkiyeyi.yurt dışına tanıtıcak sanatcı bilemedim onu

0|1
    0|0
  • Tarkan Olabilr :)

0|1
    0|0
  • Şebnem Ferah

1|1
    0|0
  • tarkan

0|0
    0|0
  • Ebru Gündeş gibi ses var mı?

0|0
    0|0
  • cem adrian

duman

1|1
    3|6
    • cem adrian mı? bazı mallar sesi 7 oktav diyor da 7 oktavlık ses dünyada nerde var cem adrian kıçını yırtsa 2.5 oktavlık sesi bir de bence berbat bir ses kulak tırmalıyor bu arada duman da grubun adı solistin adını yazsaydın iyiydi

• zevksiz mallar gelmiş tarkan diyo ya sadece kıçımla gülerim mal mısınız siz müzikten anladığınız ne :D:D

• her ikisini severek zevkle dinlerim

• Tarkan tabi ki

0|1
    0|0
  • Yok bence öyle birisi :)

0|0
    0|0
  • bence tarkan

0|0
    0|0
  • hadise ve tarkan.

0|0