Çekikler nasıl ayırt edilir bilen var mı birinin çinli koreli ya da japon olduğu nasıl anlaşılır ?

çekikler nasıl ayırt edilir bilen var mı birinin çinli koreli ya da japon olduğu nasıl anlaşılır ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çinlilerin suratı duvar gibi oluyor. Şunun gibi : link link

Koreliler biraz daha parlak biraz daha babyface sanki ayrıca çeneleri biraz daha küçük suratları çeneye sivri gibi gözüküyor : link link link

Japonlar ise bilmiyorum ama bir çekik gözlü gördüysen önce çinli, koreli mi diye bak değilse Japondur. Tayvanlı, Vietnamlı falan değildir. O ülkeler fakirdir fazla dışarı adam gitmez :)

0|0
    0|0
    • Korelilerde verdigin linklerden ikincisi var ya onun hastasıyim :))

Erkekler Ne Diyor 11

• japonlar az ekik,çinliler daha çok çekik oluyor.korelilerde ortaya karışık.

en azından ben böyle ayırt ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Sorunca söyler :D :D

0|0
    0|0
    • Sorabilirsek tabi gerçi konuşmalarından anlaşılır

• koreliler kelimeleri daha cok uzatır,ozelliklede iş ile ilgili bir konuda tartısma yapılıyorsa.

0|0
    0|0
    • He çok hoşuma gidiyor :))

• Nerde karşılacam onlarla ama yine de öğrenmek istiyorum korece türk dizisi falan hiç izlemiyorum kore dizilerini de alt yazısız izlemek için öğrenmek istiyorum muziklerini bile dinliyorum hoşuna gidiyor :))

• korelilerin kendi aralarında kullandıgı sosyal paylasımlar var ama anlamak icin iyi seviyede korece gerekli.karsılıklı dil ogretme siteleride var,sen koreliden korece ogreniyorsun onada turkce ogretiyorsun.altyazısız film izlemek iyi seviyede korece demek:)evet muzikleri zaten bir fenomen

• sert konuşursa kore hareketli ve argo ise çinli mülayimse japon dur :)

0|0
    0|0
    • Koreliler gırtlaktan konuşuyor ondan sert geliyor :))

• otobüsle giderken bir tanesi omuzumda uyuya kalmıştı bayada hoşuma da gitti olsa iyi olur

• Otobüste kız erkek yan yana ? Uçak olsa anlarım da

• boy ve kilosundan

0|0
    0|0
  • çinliler daha kıllı ve sarı oluyor, japonlar daha beyaz çekik, korelileri bilmiyom

0|0
    0|0
    • Çok karışık işler ya :))

• Göz lerine kirpiklerine ayrıca surat yapılarından anlaşılır aslında

0|0
    0|0
  • bol bol kore dizisi izle :D

0|0
    0|0
    • İzliyorum bağımlısı oldum zaten

• Biliyorum onun başka dizisini de izledim orda daha da yakışıklıydi ama ben kim bumu seviyorum nedense aşığım hatta

• inş olursunuz :D

• bak tipine ezik garibansa çinlidir, modernse japon ya da korelidir ama daha beyaz sa kesin japondur

0|0
    0|0
    • Koreliler daha beyaz değil mi

• Hepsi aynı

0|0
    0|0
  • Onlar kaybolsa birbirlerini kokularından tanırlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...